Prodejny
BlogNovinkyRecenze běžeckého oblečení Brooks - sezóna jaro/léto 2021

Recenze běžeckého oblečení Brooks - sezóna jaro/léto 2021

Pánské běžecké kraťasy Brooks Sherpa 5“ 2-in-1 

Už po vybalení z krabice působí Brooks Sherpa 5“ 2-in-1 neuvěřitelně hezky a pohodlně. Neuvěřitelně pohodlné kraťasy, které jsou 2-in-1. Prakticky je na sobě necítím. Jsou i lehké. Já osobně kraťasy 2-in1 mám rád, jsou příjemné. Docela se i dost potím, takže když běžím na delší běh, tak hned není vidět, že jsem zpocený (mokrý).

Jsou hodně flexibilní v rozsahu pohybu. Primárně jsou na běhání, ale i na jiné sporty, třeba na cvičení ve fitku, na bruslení v létě, volejbal, basketbal, fotbal atd… Velmi oceňuji u těchto kraťas kapsičky. Na levé tak i na pravé straně jsou vybaveny dvěma malými kapsičkami, kde jsi můžete dát klíče či nějaký gel pro výkon. Mají Integrovanou smyčku pro bezpečné uložení klíčů. A ještě pak je jedné pravé straně, je jedna větší kapsa, kam si můžete dát třeba mobil. 

Materiál:

Svrchní část: DriLayer 89% Recycled Polyester; 11% Spandex

Podšívka: 88% Recycled Polyester, 10% Spandex, 2% Polyester Mesh

Pánské běžecké tílko BROOKS Atmosphere Sinlget

Toto tílko je z ultralehkého a prodyšného materiálu pro horké dny nebo závodní tempo. Lepené švy a minimální detaily kolem paží a výstřihu dávají pocit druhé kůže. Když jsem jsi BROOKS Atmosphere Singlet zkoušel překvapilo mě, jak je příjemné na tělo.  Materiál je velmi příjemný na dotek. Primárně tohle tílko je na běhaní, ale můžete ho využit i na jiné sporty ,třeba cvičení, volejbal, basketbal, fotbal, kanoistika atd…. Tílko nabízí TRIEXPERT ve dvou barvách - modrá a žlutá. 

Materiál:

DriLayer 89% recyklovaný polyester, 11% spandex