Prodejny
BlogRecenzeRecenze: běžecké boty BROOKS Glycerin 19 a Glycerin GTS 19

Recenze: běžecké boty BROOKS Glycerin 19 a Glycerin GTS 19

Kamil Krunka si posvítil na skvělé tréninkové běžecké boty - novou generaci Glycerinů od BROOKS. Oblíbený model dostal pár změn a vylepšení. Více o modelech Glycerin 19 a pronační verzi Glycerin GTS 19.

Silniční běžecké boty BROOKS Glycerin 19

BROOKS Glycerin 19 je nová generace oblíbených silničních běžeckých bot. Pokud hledáte velmi pohodlnou botu s komfortním odpružením, jsou Glycerin 19 skvělá volba. Ještě více tlumící pěny DNA LOFT přináší extrémní pohodlí a měkký dopad. Mezipodešev přináší pohodlí a měkké tlumení bez ztráty citlivosti k terénu.

Silniční běžecké boty BROOKS Glycerin GTS 19 (pronační)

BROOKS Glycerin GTS je nový model, který nahrazuje model BROOKS Transcend. BROOKS Glycerin 19 GTS je nový model bot pro běžce s pronačním došlapem. Využívá skvělé tlumící vlastnosti modelu Glycerin 19, doplněné o integrovanou podporu GuideRails®. Pokud hledáte velmi pohodlnou botu s komfortním odpružením a současnou podporou stability, jsou Glycerin 19 GTS skvělá volba. S tlumící pěnou DNA LOFT a integrovanou podporou GuideRails® poskytuje tato bota maximální pohodlí pro váš běh. Stélka OrthoLite ™ a měkký svršek z prodyšné síťoviny poskytují prvotřídní pohodlí a přizpůsobí se každému chodidlu.