Prodejny
Půjčovna triatlonových kol

Půjčovna triatlonových kol

Podmínky zapůjčení kola:

Pro zapůjčení triatlonového kola je nutné sepsat smlouvu o pronájmu, doložit dva platné doklady totožnosti s fotografií, uhradit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč a půjčovné v příslušné výši dle typu kola.

Kolo z půjčovny bude připraveno k vyzvednutí příslušný den nejdříve ve 14 hodin a musí být vráceno do 14 hodin dne ukončení pronájmu.

Kola je možné rezervovat přímo na prodejně, e-mailem na adrese holesovice@triexpert.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 427 669. Pro zajištění 100% garance rezervace kola je nutné zaplatit cenu za pronájem předem.

Smlouva o pronájmu: ZDE

Dostupná kola k zapůjčení:

 Quintana Roo CDO.1 Digital Race
 Se zapletenými karbonovými koly.

Časovkářský a triatlonový speciál kombinuje vysoce  kvalitní karbonový rám a cenově dostupnější komponenty. Disponuje technologií Shift – usměrňuje tok vzduchu na aerodynamicky výhodnější levou stranu.

Quintana Roo CDO.1 Digital Race

Dostupné velikosti kol k zapůjčení: M - 1ks

Cena půjčovného: 4 dny - 4000 CZK/ 30 dní - 15 000 CZK

 

Quintana Roo CDO.1 Ultegra

S zapletenými karbonovými koly.

Kombinuje vysoce  kvalitní karbonový rám s těmi nejlepšími komponenty na trhu. Disponují technologií Shift – usměrňující tok vzduchu na aerodynamicky výhodnější levou stranu.

Quintana Roo CDO.1 Ultegra

Dostupné velikosti kol k zapůjčení: M - 1ks/ M/L - 1ks

Cena půjčovného: 4 dny - 4000 CZK/ 30 dní - 15 000 CZK

 

Quintana Roo PRSIX Ultegra

S hliníkovými koly.

Kolo navržené převážně triatlety pro triatlety zcela uspokojí potřeby každého závodníka. Vyznačuje se velmi nízkou hmotností, takže v kopcovitém terénu bude velkým přínosem. Hledáte-li triatlonovou kozu pro univerzální použití PRSIX Ultegra je ta pravá pro Vás.

Dostupné velikosti kol k zapůjčení: 58,5 - 1ks

Cena půjčovného: 4 dny - 4000 CZK/ 30 dní - 15 000 CZK

 
Quintana Roo PRSIX Ultegra RACE

Triatlonový speciál Quintana Roo PRSIX Ultegra Race je kolo navrhované především triatlety pro triatlety a zcela uspokojí potřeby každého závodníka. Řada triatlonových speciálů PRSIX potěší každého nadšence. Vyznačuje se velmi nízkou hmotností, takže v kopcovitém terénu bude velkým přínosem. Nízká váha karbonového rámu je také nakloněna jezdcům, kteří preferují dynamické pojetí závodění. Hledáte-li triatlonovou kozu pro univerzální použití PRSIX je ta pravá pro Vás.

Quintana Roo PRSIX Ultegra


Dostupné velikosti kol k zapůjčení: 54 - 1ks

Cena půjčovného: 4 dny - 5000 CZK/ 30 dní - 15 000 CZK

Quintana Roo PRSIX Ultegra RACE

Všechny půjčovny