Prodejny
BlogRecenzeNové modely Mizuno v TRIEXPERTu

Nové modely Mizuno v TRIEXPERTu

Ani druhý Japonec z Ósaky (prvního Japonce jsme již představovali...  Asics), běžecká značka Mizuno, nezaostává ve vývoji a připravil si pro nás povedenou kolekci běžeckých bot pro sezónu podzim/zima 2015.

Z jednotlivých modelů pro období podzim/zima si pro nás Mizuno připravilo tyto novinky:

MIZUNO WAVE RIDER 18

je oblíbená tréninková silniční bota. Hodí se pro běžce s neutrálním došlapem. Unikátní systém tlumení a prodyšný svršek si získá každého běžce.

 

MIZUNO WAVE INSPIRE 11

je běžecká obuv určená pro běžce s pronačním došlapem. Technologie vějířovité vlnové desky, U4iC mezipodešev zajistí podporu, stabilitu, výborné tlumení. Zároveň se jedná o velmi lehkou botu, s kterou můžete polykat stovky kilometrů.

MIZUNO WAVE SAYONARA 3

je lehká, rychlá a přesto pohodlná tempová bota značky Mizuno, která je díky specifické asymetrické konstrukci tlumení vhodná pro běžce s neutrálním i pronačním nášlapem.

MIZUNO WAVE ULTIMA 6

se řadí do kategorie bot pro běžce s neutrálním až supinačním nášlapem. Díky vynikajícímu tlumení se hodí pro těžšího běžce.


Ostatní nové modely najdete na našem e-shopu, případně na všech kamenných prodejnách.

Blíže o běžecké značce MIZUNO.

TECHNOLOGIE BĚŽECKÉ OBUVI MIZUNO

Pro znalce a běžecké fajnšmekry... Což musíte být, když jste dočetli až sem...Pokud se týká technologií a systémů obuvi, které jsou pro Mizuno typické, rádi bychom zmínili následující unikátní technologie. Tyto dělají z této značky pohodlnou a dokonale padnoucí běžeckou obuv:

Mizuno Wave Jedná se o systém zajišťující dvě nezbytné vlastnosti běžecké boty, kterými jsou stabilita a odpružení. Tato technologie je představována vlnovou deskou v mezipodešvi. Její funkcí je rovnoměrné rozložení síly při došlapu (nárazu) s plochou, po které běžíme.
ap+ Ap+ je směs mezipodešve typická pro obuv Mizuno. Poskytuje vynikající tlumení a odolnost i po stovkách kilometrů.
U4iC

Pravou euforii z běhu nám chce Mizuno zajistit touto směsí mezipodešve, která je velice lehká a odolná. Je dokonce o 30% lehčí než její předchůdce, směs ap+. I přes svou lehkost si zachovává vlastnosti jako komfort a výborné tlumení.

X10

Pod tímto pojmem se rozumí karbonová guma v patní části podešve, která je velmi odolná. Protože patní část je nejvíce zatěžovaným místem, je technologií X10 prodloužena odolnost, životnost obuvi.

AIRmesh

Nejen mezipodešev, tlumení, ale i svršek boty je důležitý pro dobrý pocit z běhu. Právě AIRmesh je systém ve svrchním materiálu boty, který je velmi prodyšný a pohodlný pro chodidlo.