Prodejny
BlogNovinkyNová triatlonová prodejna TRIEXPERT

Nová triatlonová prodejna TRIEXPERT

Triatlon prožívá v dnešní době podobný "boom", jako před lety běh. Propadá mu stále více nadšenců, především z řad hobby sportovců, kteří hledají nové výzvy a limity. Náročné spojení plavání, cyklistiky a běhu totiž dokonale prověří schopnosti každého, kdo se postaví na startovní čáru některého z triatlonových závodů. Jejich termínové listiny se neustále rozrůstají, stejně jako počet jmen na startovních listinách. A s tím vzrůstá i poptávka po kvalitním sportovním vybavení, servisu či informacích a pochopitelně i náročnost zákazníků. TRIEXPERT se rozhodl vyjít jim vstříc…

TRIEXPERT VYCHÁZÍ VSTŘÍC TRIATLONOVÉMU BOOMU - OTEVÍRÁ UNIKÁTNÍ TRIATLONOVOU SPECIALIZOVANOU PRODEJNU

Málokdo ví, že TRIEXPERT, který je vnímán především jako specialista na běh a běžeckou obuv s nejdelší tradicí na našem trhu, má k triatlonu velmi blízko. Před deseti lety totiž právě jako specializovaná triatlonová prodejna začínal. Tím, že 1. března 2016 otevřel sportovním "fajnšmekrům" v pražských Holešovicích jedinečnou triatlonovou speciálku, se vlastně vrací ke svým kořenům.

Proč navštívit triatlonovou prodejnu

Celý projekt není jen specializovanou triatlonovou prodejnou s nejmodernější technikou, jednou z největších v Evropě. Především je místem, kam si začínající i profesionální triatleti a sportovci mohou přijít pro odbornou radu a konzultaci. Místem, kde je na prvním místě individuální přístup, osobní péče o zákazníka a vlastní předávaná zkušenost. Místem setkávání sportovních nadšenců.
Filozofií TRIEXPERTU totiž zůstává především odborné poradenství včetně nejmodernějších přístupů ke sportovní diagnostice. TRIEXPERT je dnes vnímán hlavně jako místo, kde běžci radí běžcům. A to stejné platí i pro triatlon. V prodejně Ti bude ochotně k dispozici tým konzultantů - sportovců, kteří svůj život spojili se sportem a ten je pro ně vášní. Prostě lidé, kteří triatlonu rozumí a těší je, když mohou svou zkušenost předat dál.

Kvalitní vybavení

Základem a předpokladem toho, že Tě sport bude bavit a budeš si jej užívat, je kromě vůle a odhodlání samozřejmě kvalitní a vhodné vybavení. Na výběr produktů a jejich skladovou dostupnost byl kladen maximální důraz a TRIEXPERT může být pyšný na nabídku, která jen těžko hledá konkurenci a srovnání. Je to třeba jedinečný výběr značek kol a to jak silničních a horských, ale také časovkářských a triatlonových speciálů. To samé platí o komplexní nabídce běžecké obuvi, neoprenech, dresech a všech potřebných doplňcích.

SILNIČNÍ A HORSKÁ KOLA, ČASOVKÁŘSKÉ I TRIATLONOVÉ SPECIÁLY – SVĚTOVÉ ZNAČKY EXKLUZIVNĚ V TRIEXPERTU

V TRIEXPERTU jsme pro Tebe namíchali koktejl modelů a značek, které v ČR jinde nenajdeš. Cyklistickým nadšencům, profesionálním závodníkům i triatletům je k dispozici skutečně jedinečná škála kol, komponentů a doplňků. Kromě kompletů dokážeme složit kolo na míru a přání i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Oblíbené značky jako TREK, CÉRVELO či GIANT doplňují ty u nás méně známé - QUINTANA ROO, ROCKY MOUNTAIN aj. Nechybějí samozřejmě cyklistické přilby, dresy, sedla, doplňky a další vybavení a komponenty značek FIZIK, BONTRAGERSRAM, ZIPP, PROFILE DESIGN, SELLE ITALIA a mnohé další.

NEJMODERNĚJŠÍ DIAGNOSTIKA GURU FIT SYSTEM

Správný posed na kole je pro cyklistu zcela zásadní. Nevhodné nastavení i jednoho z mnoha parametrů může mít zásadní vliv, jak na jezdcův výkon, tak především na jeho pocit z jízdy a může být i příčinou vážných a nepříjemných zranění.
Nejmodernější diagnostika GURU FIT SYSTEM přináší do "bike fittingu" doslova revoluci. V případě GURU FIT SYSTEM nejde jen o nastavení jednotlivých částí kola, ale jdeme k jádru a pracujeme přímo s držením těla při cyklistice. GURU FIT SYSTEM totiž jako jediný umožňuje přímo v průběhu zátěže měnit jednotlivé parametry nastavení, čímž zákazník získá okamžité dynamické porovnání množství rozdílných pozic. Navíc je možnost pracovat se sklonem a simulovat tak jízdu do kopce i z kopce. Výsledkem je komplexní nastavení pro zdravé a efektivní sportování.
GURU FIT SYSTEM ocení nejen cyklisté, kteří chtějí nastavit stávající kolo. Díky neuvěřitelně široké databázi modelů je možné s GURU FIT SYSTEM v okamžiku nasimulovat pozici na kterémkoli sériovém kole ještě před jeho koupí. Stejně tak získat podrobné rozměry pro stavbu kola na míru.
Takto vysoce sofistikovaný systém vyžaduje samozřejmě odbornou obsluhu. Naši specialisté prošli náročným školením pro práci s GURU FIT SYSTEM, mají dlouholeté zkušenosti s diagnostikou, servisem kol a poradenstvím. Tito cyklisté tělem i duší jsou naší zárukou, že se Ti v TRIEXPERTU dostane té nejlepší možné péče a že od nás vždy budeš odcházet s dobrým pocitem. Protože právě dobrý pocit z jízdy je kritériem a měřítkem, které u nás bude vždy na prvním místě. A proto systému GURU FIT SYSTEM důvěřují mimo jiné Peter Sagan, Marco Fontana, profesionální tým Cannondale a mnozí další, za které dál mluví jejich výsledky.

BĚH A BĚŽECKÁ DIAGNOSTIKA

Správně zvolená běžecká bota, která respektuje specifika Tvého chodidla a případně pomůže s korekcí některých nežádoucích odchylek, je stejně důležitá jak pro profesionální, tak i pro začínající hobby běžce. Bez moderní diagnostické technologie je dnes výběr boty ve specializované prodejně nemyslitelný. V TRIEXPERTU se snoubí desetiletá zkušenost v osobním diagnostickém přístupu k zákazníkovi se zkušeností samotných konzultantů – sportovců a běžců. Ti dokážou s pomocí detailního rozboru Vašeho běžeckého došlapu velmi zodpovědně doporučit ten nejvhodnější typ obuvi.
Bežecká diagnostika probíhá běžeckém pásu, kde je snímén a vyhodnocován běh a došlap. Následuje všetření na statické tlakové desce, kde je analyzováno rozložení váhy a výška nožní klenby. Doporučený model pak
bude s jistotou vyhovovat Tvé běžecké technice i stavbě chodidla. Běh pro Tebe bude výrazně příjemnější a hlavně – vyvaruješ se častých zranění, které mají svůj původ právě v nevhodně zvoleném typu běžecké obuvi. V naší nabídce si můžete vybrat z oblíbených značek NIKE, HOKA ONE ONE, BROOKS, SAUCONY či SALMING.
Běžeckou diagnostiku můžeš absolvovat v kterékoliv naši běžecké prodejně bez nutnosti objednání. Více o běžecké diagnostice se dozvíš zde.

PLAVÁNÍ

Plavecký neopren je nezbytnou součástí každého triatleta, který to s tímto sportem myslí opravdu vážně. A protože jeho výběr není vůbec jednoduchou záležitostí, umožňujeme našim zákazníkům si zboží otestovat a vyzkoušet přímo v naší prodejně ve speciálním bazénu s protiproudem.

VIDEOANALÝZA TECHNIKY PLAVÁNÍ

Cílem videoanalýzy je provedení záznamu tvé současné plavecké techniky a pomocí softwaru pro diagnostiku pohybu Dartfish odhalit chyby v plavecké technice a následně pracovat na odstranění těchto chyb. Videoanalýza je vhodná pro začátečníky nebo plavce výkonnostní úrovně, zkrátka pro všechny, kteří chtějí zlepšit plaveckou techniku nebo plavat rychleji a ekonomičtěji na nějakém závodě.

NEOPRÉNY AQUAMAN A ZEROD – DRUHÁ KŮŽE

Americká značka AQUAMAN je mezi triatlonisty velmi oblíbená a její neopreny jsou považovány za ty nejlepší na trhu. Tradice značky sahá až do sedmdesátých let, kdy začínala jako výrobce neoprenových oděvů pro potápěče. V roce 1984 byl představen první neopren pro triatlon a od té doby vývoj nepřetržitě pokračuje.

AQUAMAN vždy udával technologické trendy a zaslouženě se stal součástí triatlonové historie, kterou píše i dnes. V současnosti se prezentuje revoluční technologií Cell Gold Technology, díky které se podařilo snížit váhu a zachovat perfektní termoregulační vlastnosti materiálu.
V nabídce nechybí ani další značky, oblíbené mezi traitlonisty, jako třeba ZEROD a další. Samozřejmostí je řada doplňků, nezbytných pro plavání, jako třeba produkty od SPEEDO a další.

LIDSKÁ TOUHA PŘEKONAT SAMA SEBE A NAJÍT SVÉ LIMITY DALA SVĚTU FENOMÉN TRIATLON. TRIEXPERT VÁM POMŮŽE SVÉ LIMITY PŘEKONAT.