Prodejny
BlogRecenzeNová generace CRAFT Extreme a Warm

Nová generace CRAFT Extreme a Warm

CRAFT je švédská značka specializující se od roku 1977 na vývoj a výrobu oblečení pro vytrvalostní sporty, kde hraje funkčnost a komfort zásadní roli pro dosažení optimálních výsledků. Díky úzké spolupráci se špičkovými sportovci a neustálému vývoji nových materiálů a technických řešení je CRAFT tréninkovým a závodním oblečením, které přináší skutečné výhody.

 
Druhá generace extrémně účinného funkčního prádla CRAFT Active Extreme 2.0 je určena pro maximální výkon v mírných až chladných podmínkách. Základem dvouvrstvé tkaniny Active Extreme 2.0 je nové odlehčené vlákno CoolMax Pro, které díky svému unikátnímu patentovanému průřezu přináší vynikající prodyšnost a extrémně rychlý transport potu od pokožky. Verze 2.0 přichází i s dalšími technickými inovacemi jako je 3D Fit nebo meshové panely s výraznou perforací pro maximální volnost pohybu a dokonalou ventilaci.
CRAFT za tuto řadu obdržel prestižní ocenění GOLD WINNER udělované komisí ISPO Award.

Technicky pokročilá řada funkčního prádla WARM je vhodná pro intenzivní aktivity při teplotách pod bodem mrazu. Propracovaný bezešvý systém bodymappingových zón poskytuje efektivní zateplení či ventilaci jednotlivých partií, zajišťuje optimální termoregulaci a udržuje tělo v suchu a teple. Vysoce funkční materiál v sobě integruje 3 různé pleteniny s různou gramáží. Prádlo, které se dostalo až na vrchol K2 - a osvědčilo se...
Kompletní nabídku oblečení CRAFT naleznete ZDE.