Prodejny
BlogNovinkymySASY v Triexpertu

mySASY v Triexpertu

 

V TRIEXPERTU vám pomáháme vybrat to nejvhodnější vybavení, ale také si klademe za cíl vám pomoci překonávat vlastní tréninkové a výkonnostní limity. Proto jsme se rozhodli spolupracovat s českou společností mySASY, a.s.. Nově si tak můžete zcela zdarma zapůjčit hrudníc pás mySASY na 30 dní a to na prodejnách v Brně, Českých Budějovicích a na Praha-Andělu. Zapůjčit můžete pomocí formuláře zde.

S mySASY diagnostickým systémem snadno poznáte míru trénovatelnosti svého organismu (mySASY profil), optimalizujete svou tréninkovou zátěž. Umožní vám najít efektivní skloubení tréninku s prací, potvrdit si efektivitu tréninkového režimu. MySasy pomáhá vyřešit problémy stagnace nebo klesající výkonnosti. Ochrání vás před obávaným přetrénováním nebo centrální únavě

Aplikaci mySASY training si můžete zdarma stáhnout z Google play (Stáhnout) nebo Apple Store (Stáhnout), nainstalovat a bezplatně využívat všechny její funkce po dobu 14 dní od registrace.

Proč hrudní pásy

Protože mySASY diagnostika vyžaduje maximální přesnost měření (0,001s), tj. měření pomocí hrudního monitoru. Zatím neexistuje jiná technologie, která by toto umožňovala.

 

Proč mySASY

mySASY poskytuje světově unikátní a vědecky ověřený diagnostický systém pro důkladnou spektrální analýzu HRV (4min ranního měření) a již po 8mi měřeních dokáže vyhodnotit váš tréninkový profil (mySASY profil). Současně s tím vám od 7. měření poskytuje textovou interpretaci naměřených dat a doporučení stran dalšího postupu v tréninku. Více podrobností a hodnotách získávaných ze systému mySASY nalezte v tomto videoseriálu: I. část (5:18)II. část (9:22)III. část (6:19)

Proč je zápůjčka na 30 dní a trial aplikace jen 14

Trial aplikace je pro všechny nově registrované uživatele stejný. V rámci 14 dní lze vyzkoušet všechny funkce aplikace, pakliže se pravidelně budete měřit. Pravidelnost je důležitá, tedy berte 14 denní trial jako motivaci. 30 dní zápůjčka je zde ovšem proto, abyste si mohli monitor nejprve zapůjčit a neztratili tak ani jediný den možného měření.

Kdo mySASY používá

Maurice Clavel – vítěz Ironman South Africa 2022

Romana Gajdošová – slovenská šampionka v olympijském triatlonu

Maruša Mišmaš – 6. na LOH Tokio 2020 v 3000 m př.

Zuzana Hejnová – mistryně světa v běhu na 400m př. 

Ján Volko – mistr evropy a opakovaný medailista na 60m

Ronald Kuba – slovenský profesionální cyklista