Prodejny
BlogNovinkyLehký facelift už tak výborné krosovky od Saucony

Lehký facelift už tak výborné krosovky od Saucony

Nový trailový model Peregrine 11 severoamerické značky Saucony přináší vylepšení, ale zůstává věrnou dobrou krosovkou. Jedenáctkám zůstala stejná podešev i mezipodešev, tam se nic nezměnilo, proč taky?! Není potřeba měnit něco co funguje - měkkost tlumící pěny PWRRUN s kombinací, tuhé a nekompromisně agresivní pryže PWRTRACK je opravdu zajímavá. 

U 11 se změnil svršek, celkové se dost zvětšilo polstrování, jsou o něco těžší a noha v botě zůstává “zamknuta” více než u dřívějšího modelu, což je vzhledem na využití jistě velké +. 

U předchozího modelu byly 2 nesymetrické dírky na vázání tkaniček, oprati běžně se vyskytující jedné, na celkově lepší stažení nohy v botě, ta u Saucony Peregrine 11 chybí, snad i díky upravené patě. U jazyku přibyla další výplň, která zajišťuje měkké a příjemné uchycení na nártu.

Dále pak propracovanější okop, který vede až k patě, se skládá ze dvou částí. Jedna část pogumování je zvenku a druhá zakomponovaná přímo do svršku po obvodu prední části nohy.

Bota jako taková je celkem tuhá a díky pohodlnému polstrování zbytečně těžká. Jak desítky tak jedenáctky se skvěle hodí do měkčího terénu, na sníh (i díky možnosti udělat si z boty hřebovky) a do bláta. Obě verze Saucony Peregrine 11 zakoupíte v našich prodejnách nebo na eshopu.

Technické parametry Saucony Peregrine 11:

Typ:tréninkové
Došlap:neutrální
Povrch:terén
Tlumení:vysoké
Hmotnost:310 gramů
Drop:4 mm
Voděodolnost:ne