Prodejny
Jan Dubec

Jan Dubec

Konzultantem od 2017

Specializace:
Telefon:
E-mail:
Prodejna:
Pracovní doba:
cyklistika a GURU fitting (nastavení posedu na kole)
Po - Pá
11:00 - 19:00
So
10.00 - 14:00

Co na sebe Honza prozradil?

Aktivněji sportuji až od osmnácti a začalo to lokálním triatlonovým závodem Bečvoman.  Akce se mi zalíbila a motivovala mě k zakoupení silničního kola. Ukázalo se, že cyklistika mi z těchto tří disciplín jde nejlépe a tak jsem  triatlon na delší dobu opustil a věnoval se naplno jí. Jelikož jsem v tomto sportu našel zalíbení, začal jsem pracovat v cyklu, a stal se tak i zdrojem mé obživy.

Když v roce 2010 přišla do ČR pokročilejší diagnostika posedu na kole, začal jsem se věnovat této problematice, konkrétně BG FIT. V tom jsem se opravdu našel a nastavování se stalo doslova mou vášní. Díky novým přátelům jsem opět přičichl k triatlonu a vyzkoušel si pár „půlek“. Na kolo již díky rodině a práci nezbývalo tolik času a tak jsem se místo honění za výsledky začal cyklistikou čistě bavit a hledat nové výzvy.

S otevřením první triatlonové speciálky v ČR mě do TRIEXPERTu přilákal i GURU Fit Systém – což je ten nejdokonalejší nástroj na správné nastavení kola, jaký si může fitter přát. Spolu s mými znalostmi a zkušenostmi  se budeme snažit cyklistiku vám co nejvíce zpříjemnit. A možná to zní divně, ale nejraději budu, když každý náš zákazník bude mít „mouchy mezi zubama“.

Přečti si rozhovor s Honzou.

Úspěchy

  • 2007 - 6. místo Král Šumavy 240km
  • 2008 – 1.místo v kat. A v etapovém závodě Křivoklátské peklo
  • 2013 – 3. místo O nejlepšího vrchaře
  • Premiéra na poloviční distanci Ironmana - Czechman za 4:54

Všichni konzultanti