Prodejny
BlogRecenzeInkospor - osvědčená sportovní výživa

Inkospor - osvědčená sportovní výživa

Prémiová sportovní výživa Inkospor v TRIEXPERT

Ať už se věnujete sportu vrcholově nebo rekreačně jedno je jisté – bez kvalitního jídelníčku to rozhodně nepůjde. Vyváženou stravu je vhodné podpořit i kvalitními sportovní výživou. A přesně takové u nás nyní najdete. Společnost Inkospor se zabývá vývojem sportovní výživy farmaceutické kvality, na kterou se spoléhají i čeští vrcholoví sportovci. V dnešním článku vám je představíme trochu blíže.

Inkospor – sportovní výživa, který se opírá o vědecké analýzy

Inkospor je německá značka sportovní výživy farmaceutické kvality určená jak pro vrcholové sportovce, tak i pro širokou sportovní veřejnost. Všechny produkty jsou již od roku 1982 vyráběny ve vlastní společnosti Nutrichem, ve které je rovněž vyvíjena i enterální výživa pod taktovkou medicínského koncernu B. Braun, do kterého značka Inkospor patří.

Produkty od Inkospor si pochvalují rekreační i profesionální sportovci jako například vítězky extrémního závodu Beskydské sedmičky – Martina Dvořáková a Linda Beniačová.


Produkty farmaceutické kvality pro vrcholové i rekreační sportovce

Vývoj produktů Inkospor má ve společnosti Nutrichem má na starosti skupina mezinárodních vědců z oblasti výživy a potravinářských technologií. Každý výrobek prochází před uvedením na trh důkladnými potravinářskými testy a chemickými a mikrobiologickými analýzami. Díky tomu dokáže Inkospor skutečně garantovat složení svých produktů. Hlavním posláním firmy Inkospor je tedy nabízet produkty špičkové kvality, které jsou postaveny na vědeckých poznatcích a zároveň sportovcům pomáhat s výběrem nejvhodnějších produktů.

Co všechno sortiment Inkospor nabízí?

V sortimentu Inkospor si na své přijdou úplně všichni. Najdete zde kvalitní sacharidy, proteiny s nejvyšším aminokyselinovým skóre (AAS) na trhu, nejrůznější vitamíny a minerály, ale také spalovače a stimulanty či sacharidové proteinové tyčinky. Zkrátka nepřijdou ani sportovci s intolerancemi či alergiemi na některé složky. Inkospor nabízí výrobky i bez lepku, laktózy a na své si přijdou i vegani.

Mezi bestsellery řadíme např. Inkospor Recovery. Nápoj, který výrazně podpoří vaši regeneraci po náročném tréninku či závodě.

Na Inkospor se spoléhají i špičky českého sportovního světa

O tom, že Inkospor naplňuje svá předsevzetí a rozhodně neusíná na vavřínech, svědčí i to, že na něj spoléhá celá řada jmen i klubů české triatlonové scény jako je například Česká triatlonová asociace, Triatlonová akademie Plzeň Honzy Řehuly, držitel českého rekordu na Ironman Hawai Petr Soukup, Karel Dušek, David Vaš, Renáta Benčová a spousta dalších profesionálních i amatérských sportovců.

Úspěšný triatlonista Petr Soukup si nejvíce u Inkospor oblíbil energy gely, energetické tyčinky (Energy Bar a Low GI), BCAA a Recovery drink s L-glutaminem.


Inkospor je rovněž dlouholetým partnerem ME v terénním triatlonu Xterra. V rámci odborných konferencí se snaží vzdělávat klíčové osobnosti českých sportovních svazů a klubů. 

Nalákali jsme vás k vyzkoušení některého z širokého portfolia Inkospor produktů? Pokud jste zatím neměli příležitost je otestovat na vlastní kůži (a chuťové buňky), pak možná nastal právě teď ideální čas.