Prodejny
BlogRecenzeDvacátý ročník TRIEXPERT CUPu čeká poslední závod

Dvacátý ročník TRIEXPERT CUPu čeká poslední závod

Běžecké prodejny TRIEXPERT jsou letos opět generálním partnerem Brněnského letního běžeckého poháru (www.triexpertcup.cz). Tento ojedinělý běžecký projekt slaví letos již 20. výročí a ve středu 7.9.2016 se rozloučí dvacátým závodem v Brně Pisárkách.

Dvacet běžeckých závodů ročně

Před dvaceti lety naše ultra běžecká legenda Jaroslav Kocourek založil tradici, kdy v roce 1997 se sešlo na startu prvního závodu 7 běžeckých nadšenců. Letos se průměrně jednoho běžeckého klání TRIEXPERT CUPU účastnilo 286 běžců a aspoň jednou běželo takřka 1.100 běžců…


Pravidelně se běhá na různých místech Brna (Pisárky, Palackého vrch, Obřany, Líšeň, Popůvky, Myslivna) a závody se opakují. Účastníci tak mají možnost porovnávat své časy na stejných tratích v různých období roku. Perličkou je pak možnost zaběhnout si i na atletickém stadionu měřených 5km, 10km a hodinovku, vždy s mezičasy na jedno kolo. V posledních letech je pak součástí poháru 


Pravidelná běžecká setkání a komfort pro běžce

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP začíná vždy v dubnu a končí v září. Běžci mají možnost každou středu měřit své běžecké umění. Jde o taková pravidelná setkání přátel, kteří se každý týden ve středu v 18.00hod utkávají na různých tratích.

Vše je jednoduše organizováno. Prezence na závod na místě, možnost úschovny a využití mobilních sociálních zařízení. Měření čipovou technologií a okamžitý výsledkový servis po doběhu. Občerstvení je pak samozřejmostí. Závodníci mají také možnost na vybraných závodech poháru možnost testovat běžecké boty a kompresní návleky COMPRESSPORT a nechat si poradit od odborných konzultantů z TRIEXPERTU ohledně běžeckého vybavení.


Pozvánka na poslední závod, slavnostní vyhlášení a testování bot

Rádi bychom Vás z pozice generálního partnera, který již sedmým rokem podporuje Brněnský letní běžecký pohár, pozvali na vyvrcholení letošního poháru do Pisárek ve středu 7.9.2016. Po skončení závodu proběhne  v Pavilonu Anthropos slavnostní vyhlášení výsledků celého poháru a účastníkům přichystáme drobné občerstvení.

Také máte poslední možnost vyzkoušet si testovací sady letošních kolekcí běžeckých bot HOKA, ADIDAS a BROOKS, a také kompresních návleků COMPRESSPORT. Na 150 párů běžeckých bot se těší, až si je nazujete a pokoříte s nimi třeba i závodní trať v délce šesti kilometrů.

Sportu zdar a běhání zvláště!

TRIEXPERT tým