Prodejny
BlogRecenzeCyklistické oblečení Nalini

Cyklistické oblečení Nalini

Značka Nalini reprezentuje to nejlepší z italských mistrů oblékajících cyklisty s citem pro design a dokonalé technické zpracování. Byla založena na společné vášni Vincenza a Claudia Mantovaniových a dodnes se prezentuje jako autentický podnik, kde jsou všechny dresy, bundy, kalhoty, rukavice i návleky vyráběny s vášní pro věc a i v době pletacích a šicích strojů na nich ucítíte teplý dotek šikovné lidské ruky.

Pro šviháky na švihu

Oblečení pro muže vyrábí firma ve čtyřech liniích. Black Label se odvozuje od spolupráce značky s cyklistickými profi stájemi a je šitá z nejnovějších a nejlepších materiálů, které absolutně přilnou k tělu sportovce a jsou lehké a aerodynamické tak, až si v nich připadáte jako nazí. Materiál Nanodry je vodoodpudivý, materiál Aeprolight byl zase vyvinut speciálně pro dlouhé a těžké jízdy v teplém klimatu. Designově je řada velice strohá, v černé s malým logem, protože tady jde o výkon a ne o parádu. Kromě dresů a kalhot v ní najdete také cyklistické body.


Blue Label cílí na ty, kteří se pohybují ve světě Criterium racing a jezdí městem, často v noci. Přesto ale dbají na styl. Překvapivě se nevyrábí v modré barvě, ale velice zdařilém barevném přechodu mezi černou a červenou, a v cyklobody v této řadě, najde i ten největší excentrik konečně řešení, jak na sebe upoutat dostatek pozornosti. Řekněme, že Blue Label je řada pro hipstery, kteří jednoho dne vylezli z kavárny a popadla je chuť dojet dál než jen vrátit knihy do knihovny. Stylově se tu mísí vlivy italské módy s anglickou a vlákna pro materiály, ze kterých se tato řada šije, jsou v souladu s principy této komunity vyráběny z recyklovaných PET lahví.

Pokud jste spíše přírodní typ a silnice vám nevoní, je pro vás připravena řada Red Label. Najdete v ní  volnější kalhoty se všitými boxerkami pro bikery, kteří nechtějí ve sjezdu vypadat jako Harapes, a pořádné prodyšné rukavice s krytím celých prstů a specifickým zdrsněním pro lepší úchop řídítek omazaných bahnem.

Pro krásky stíhající motýly za letu

Ano, je tady nejvyšší řada Black Label pro holky, které nehoní parádu, ale vteřiny. Stejně jako řada pro muže je šita z nejlepších dostupných materiálů tou nejlepší dostupnou technologií a přilne vám na tělo jako druhá kůže. Ano, je tady Green Label pro dámy, které chtějí v rámci cyklovyjížďky jít do muzea nebo restaurace a nebýt obtaženy cyklodresem, nýbrž být oděny do vkusných volnějších kalhot a trička se zajímavým vzorem. Ale především je tady řada Pink Label – úchvatný návrhářský počin, na kterém tančí krásné vzory a barvy. V tílku od Nalini zastavíte každý peloton – obklopí vás a budou pozorovat tu nádheru ze všech možných úhlů, takže pojedete v příjemném bezvětrném pytli až do cíle. A co se týče bundičky s motivem motýlů – pro tu by miliony dívek vraždily!