Prodejny
BlogNovinky2D běžecká diagnostika ZDARMA pro prvních 10 přihlášených

2D běžecká diagnostika ZDARMA pro prvních 10 přihlášených

Děkujeme za Váš zájem, kapacita je již naplněna.
 

Chcete zlepšit svou běžeckou techniku a výkon? V Brně otevíráme novou diagnostickou laboratoř TRIELAB, kde si můžete nechat udělat 2D běžeckou diagnostiku zcela zdarma. 

2D diagnostiku získává prvních 10 přihlášených na emailové adrese eshop@triexpert.cz. Do předmětu emailu je třeba uvést “2D diagnostika zdarma - prvních 10” a do textu emailu jméno, příjmení a datum narození. 
75 minutová diagnostika zahrnuje posouzení správného držení těla a pohybu běžce na základě podrobné videoanalýzy, rozbor biomechaniky pohybu a kontrolu pohybového aparátu. Synchronizovaná videa umožňují analyzovat, porovnávat a upravovat pohyb sportovce.

Průběh diagnostiky a rozboru běhu 

nejprve začneme rozhovorem se stanovením Vašich běžeckých cílů a zjišťováním případných problémů, bolestí, zranění apod.

  • následuje rozehřátí na běžeckém pásu, na kterém Vás po rozběhání natočíme vícekrát na video ( z více úhlů v obuvi i na boso )
  • tato videa pak společně rozebereme a získané informace nám pomohou rozhodujícím způsobem k optimalizaci Vašeho běžeckého pohybu
  • veškeré zjištěné dysbalance společně projdeme a pokusíme se o jejich kompenzaci
  • další kontrolní videa nám prozradí, jak se tyto optimalizace projevují v běžeckém stylu
  • na závěr provedeme zhodnocení a případné doporučení dalšího postupu
  • výsledný report z provedené diagnostiky zašleme na Vaši emailovou adresu