Prodejny

GIANT Trinity Advanced Pro 2-M21 - Carbon

Unisex

Trinity Advanced Pro je plně vybavený triatlonový speciál navržený a zkonstruovaný tak, aby dokonale splňoval veškeré požadavky profesionálních triatlonistů. Při výrobě rámu tohoto speciálu využíváme nejen špičkový materiál Advanced Composite, ale také unikátní technologii AeroSystem Shaping, díky které mají rámy ty nejlepší aerodynamické vlastnosti.

Číst více
Kód8010033
Dostupnost
Není dostupné
Barevná varianta
89 999 Kč
-40%
54 000 Kč

Popis

Kola jsou dodávaná v originálním obalu od výrobce, tzn. nesestavená


Základem tohoto speciálu je do nejmenšího detailu propracovaný karbonový rám z materiálu Advanced Composite, který díky technologii AeroSystem Shaping a testování v aero tunelu nabízí především vynikající aerodynamické vlastnosti, ale zároveň také vysokou tuhost při zachování nízké hmotnosti. A to vše bez kompromisů v ovladatelnosti nebo pohodlí. 

Odpor větru dále snižují téměř neviditelné integrované brzdy Giant SpeedControl SL a vnitřní vedení bowdenů. Systém montáže nástavců umožňuje nastavit si řízení přesně podle vašich preferencí. Kolo je dále vybaveno integrovaným hydratačním systémem a prostorem pro uložení výživy (tzv. AeroVault System) a speciální aero lahví na spodní rámové trubce. Zmínit bychom měli také oboustranný měřič výkonu Giant PowerPro integrovaný do klik Shimano Ultegra.

Karbonový rám Advanced Composite

Vynikající parametry i jízdní vlastnosti rámů Advanced Composite je předurčují k výkonnostnímu a závodnímu použití. Výrobou karbonových rámů se zabýváme již více než 30 let a v tomto oboru jsme celosvětovým lídrem. Všechny karbonové rámy Giant vznikají ze surových materiálů nejvyšší kvality v našich vlastních továrnách, což nám umožňuje mít nad celým výrobním procesem maximální možnou kontrolu.

Technologie AeroSystem Shaping

Při výrobě rámů Trinity Advanced Pro využíváme unikátní technologii AeroSystem Shaping. Výzkum v oboru CFD (Computational Fluid Dynamics) a testy v aero tunelu nám přinesly důležité poznatky a údaje, které jsme využili při optimalizaci tvarů rámových trubek a jejich spojů, aby výsledný rám nabídl ty nejlepší aerodynamické vlastnosti.

Dokonalá integrace

Téměř neviditelné integrované brzdy Giant SpeedControl SL společně s vnitřním vedením bowdenů pomáhají ještě více snižovat odpor větru. Systém montáže nástavců umožňuje nastavit si řízení přesně podle vašich preferencí. Kolo je dále vybaveno integrovaným hydratačním systémem a prostorem pro uložení nářadí a výživy (tzv. AeroVault System) a speciální aero lahví na spodní rámové trubce.

 

DORUČENÍ TRIEXPERT KURÝREM NENÍ MOŽNÉ

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka GIANT