Prodejny

GAERNE G.Tornado Lady

Dámské

Dámské silniční cyklistické tretry Gaerne Carbon G. Tornado Lady, dbají na anatomii ženského chodila a jsou navrženy speciálně něj. Velmi lehká silniční tretra má měkký mikrovláknový laser perforovaný svršek, který poskytuje vynikající prodyšnost. Dobré odvětrávání také zajistí ventilační otvory v patě, která má anatomicky tvarované plastové vyztužení pro zachování stálého tvaru, které také brání shrnování ponožky a chrání tak proti zánětu achillovy šlachy. Upínací systém pomocí kolečka BOA je nesmírně jednoduchý a praktický.

Číst více
Kód8100019
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Popůvky (1 ks)
Barevná varianta
4 390 Kč
-50%
2 195 Kč

Popis

  • Heel Cup; dobré odvětrávání také zajistí ventilační otvory v patě, která má anatomicky tvarované plastové vyztužení pro zachování stálého tvaru, které také brání shrnování ponožky a chrání tak proti zánětu achillovy šlachy.
  • Transpirant Insole; prodyšná a speciálně anatomicky tvarovaná vložka aktivně stimuluje, ale nikterak neomezuje chodidlo při každém šlápnutí. Antibakteriální a hypoalergenní vložka, která díky mikro otvorům zajišťuje vynikající prodyšnost chodidla a zamezuje množení bakterií. Vložka je vyměnitelná.
  • Comfort Fit Tongue; pro dokonalé proudění vzduchu je jazyk tretry děrovaný a spolu s měkkým polstrováním vám zajistí potřebný komfort.
  • Hmotnost: 225 gramů

Parametry

Pohlaví Dámské
Značka GAERNE