Prodejny

GAERNE Carbon G. STL

Pánské

G.STL nastavuje nové měřítko pro inovace, maximální závodní výkon a pohodlí. Nová, lehká a ultratenká celokarbonová podrážka zaručuje přenos síly do pedálů při každém šlápnutí bez ztráty energie. Pedál je rovněž stabilnější díky tvaru podrážky v oblasti klenby chodidla. Čtyři větrací průduchy zaručují odvětrání chodidla uvnitř tretry.

Číst více
Kód8100039
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Popůvky (1 ks)
Barevná varianta
10 490 Kč
-30%
7 343 Kč

Popis

Svršek je vyroben z jednoho kusu mikrovlákna s laserovým vrtáním, které zajišťuje rozptyl tepla a perfektní klima. ANATOMIC HEEL CUP 1.0 s revidovaným tvarem a vnitřní protiskluzovou úpravou umožňuje lepší stabilitu a nejlepší ovládání nohou. 

V kombinaci s TARSAL SUPPORT SYSTEM 1.0, který obklopuje patu a tvaruje svršek obuvi až k profilu chodidla jezdce, tyto dvě technologie spolupracují pro nepřekonatelný přenos a ovládání síly. 

INFIT CLOSURE SYSTEM je vybaven osmi upevňovacími zónami, které poskytují nekonečné přizpůsobení a přesné uchycení. BOA Li2 Nová průlomová platforma BOA přináší elegantní, nízko profilový design, bezprecedentní odolnost a vylepšenou udržitelnost. Díky mikro-nastavitelnosti je Li2 dokonalým řešením pro rychlé, snadné a přesné uložení.

GAERNE EPS LIGHTWEIGHT FULL CARBON SOLE 12.0 Ultralehká a ultratenká, optimalizovaná vazba z uhlíkových vláken zajišťuje, že každý watt síly je přenesen na pedály. Stabilita chodidla se zvyšuje díky tvaru podešve v oblasti plantární klenby. Čtyři větrací otvory zaručují větrání uvnitř boty. Podrážka má protiskluzovou vložku v špičce a vyměnitelnou podložku v zadní části. Možnosti polohy zarážky byly ve srovnání s předchozí podrážkou zvýšeny o 9 mm a měřítko zarovnání vytištěné na podrážce vám umožní zapamatovat si polohu zarážky.

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka GAERNE