Prodejny

SAUCONY Ride 15 W

Dámské

Seznamte se se svým každodenním tréninkovým partnerem. Přepracovaný model Ride 15 přináší pocit pohodlí, který povznese váš běh do nových výšin. Je vyrobena z měkčího odpružení a polštářové vložky, má více pěny, nižší hmotnost a vše, co potřebujete pro každodenní běh. Nová verze spolehlivé dámské běžecké obuvi Saucony Ride 15 je kombinací pohodlí a tlumení v novém odvážnějším a rychlejším provedení.

Číst více
KódS10729
Dostupnost
Skladem  (2 ks)
Dostupné na skladě
Popůvky (2 ks)
Barevná varianta
3 799 Kč
-50%
1 900 Kč

Popis

Nové měkčí tlumení PWRRUN ti poskytne více odpružení při nižší hmotnosti na zdolání tolika kilometrů, kolik si jen budeš přát. Nová geometrie mezipodešve je tvarovaná pro super hladký došlap od paty až po špičku. 

Větší flexibilita v přední části chodidla umožňuje noze plynulejší pohyb. Větší tvarování pod chodidlem ti umožní sedět hlouběji ve stélce a bota díky tomu obepne tvé chodidlo, aby jsi měl neuvěřitelně plyšový a podpůrný pocit, a to od shora až dolů. Užij si další vrstvu pohodlí blíže k noze díky polstrované stélce PWRRUN+.

 Konstrukce FORMFIT v čistém provedení je kombinací nové a vylepšené síťoviny s optimální prodyšností a lehčí a tenčí vnitřní konstrukce, takže ti padne jako ulitá. Zvýšená odolnost díky většímu množství pryže v podrážce tam, kde ji potřebuješ. Díky testům odolnosti a zpětné vazbě od sportovců má tato obuv vylepšený tvar a elegantní pevný profil, který je rychlejší a dynamičtější než dřív. 

Tento model obsahuje recyklované svrchní materiály.

Technické parametry Saucony Ride 15:

Typ:Tréninková
Došlap:Neutrální
Povrch:Silnice
Tlumení:Střední 
Hmotnost:249 g
Drop:8 mm

Vhodné také jako sportovní obuv.

Parametry

Pohlaví Dámské
Značka SAUCONY
Došlap neutrální došlap
Tlumení střední tlumení