Prodejny

SAUCONY Endorphin Speed 4 M

Pánské

Spojení lehkého svršku, nylonové destičky a měkké pěny je ideální volbou pro každého běžce, který rád posouvá své hranice.

Číst více
KódS20940
Dostupnost
Není dostupné
Barevná varianta
4 999 Kč

Popis

Připrav se na překonání svých limitů s novými pánskými běžeckými botami Saucony Endorphin Speed 4. Tento model je vrcholem inovace a výkonu, navržen pro muže, kteří chtějí z každého běhu vytěžit maximum. Díky unikátní kombinaci ultralehkého tlumení PWRRUN PB a flexibilní nylonové destičky, která je ohebnější než tradiční karbonové desky, získáváš boty, které tě nenechají ve štychu ani při nejnáročnějších bězích.

Technologie SPEEDROLL ti zaručuje plynulý pohyb vpřed s každým krokem. Zesílené tlumení a tuhá špička boty ti umožní dosahovat vyšších rychlostí s menší námahou, což oceníš jak při pravidelném tréninku, tak na závodní trati.

Design boty Saucony Endorphin Speed 4 byl pečlivě promyšlen k tomu, aby ti nabídnul nejen funkčnost, ale i pohodlí. Prodyšná síťovina na svršku boty zajišťuje, že tvoje nohy zůstanou v suchu a komfortu po celou dobu běhu. Díky nejmodernějším protiskluzovým tkaničkám a dokonale tvarované patě si můžeš být jistý, že tvoje běžecké tempo nebude narušeno nečekaným rozvázáním obuvi.

Pro ještě lepší zážitek z běhu jsme implementovali naši novou SRS stélku (Super Responsive Sockliner), která zvyšuje reaktivitu a pohodlí. A nezapomeň, že tyto boty jsou také šetrné k životnímu prostředí - část materiálů použitých k výrobě je recyklovaných.

S botami Saucony Endorphin Speed 4 uděláš rozhodující krok k tomu, být rychlejší, efektivnější a udržitelnější v jednom balení.

 

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka SAUCONY
Drop 8 mm
Šířka Standardní
Vzorek vícebarevný
Podrážka pryž
Svršek strukturovaná síťovina
Styl běžecká
Došlap neutrální došlap
Tlumení střední tlumení
Typ bot Závodní,Tempová
Povrch Silnice
Úprava Prodyšná