Prodejny

R2 brýle Racer

Závodíte vrcholově, nebo se nebo se jen snažíte překonat vlastní limity? Pak je tu pro Vás výkonný model sportovních brýlí R2 Racer, který skvěle padne a drží díky protiskluzovým a nastavitelným stranicím a nosníku. Racer je jedním z nejlehčích a nejodolnějších modelů. Variantya s fotochromatickými nebo HD skly.

Číst více
KódAT063A7
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (1 ks)
Barevná varianta
1 819 Kč
-30%
1 274 Kč

Popis

Jste vášnivý závodník nebo si rád užíváte rychlost jen pro zábavu? Pak máme něco speciálně pro vás – představujeme model R2 RACER, špičkové brýle, které jsou synonymem pro spojení stylu, funkčnosti a pohodlí.

Tyto brýle jsou navrženy tak, aby perfektně seděly každému nadšenci rychlosti. Díky protiskluzovým a nastavitelným stranicím a nosníku se vám budou perfektně držet a přizpůsobí se jakékoliv situaci na trati či mimo ni. Model R2 RACER je dostupný v široké škále barevných provedení, takže si každý vybere přesně podle svého gusta.

Technické specifikace tohoto modelu zahrnují několik unikátních vlastností, včetně možnosti automatického zatmavování čoček, které se přizpůsobí světelným podmínkám, aby vám zajistily co nejlepší viditelnost.

Nejenže jsou tyto brýle jedny z nejlehčích a nejodolnějších na trhu, ale také poskytují 100% ochranu proti UV záření typu A, B a C, chránící vaše oči v jakémkoliv prostředí.

K vašemu novému modelu R2 RACER dostanete zdarma pevné skládací ochranné pouzdro a měkký mikrovláknový ochranný pytlík, který je ideální nejen pro bezpečné uložení brýlí, ale i pro jejich čištění.

Odolnost a bezpečnost těchto brýlí je podpořena certifikací dle normy CE EN 174: 2001, což zaručuje, že jsou vaše oči skutečně v bezpečí.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše sportovní dobrodružství, model R2 RACER je ideální volbou pro každého, kdo hledá kombinaci výkonu, stylu a bezpečnosti.

Parametry

Značka R2