Prodejny

2XU SR: Swimrun Pro Wetsuit

Pánské

SwimRun je nový vytrvalostní sport, který si rychle získává příznivce. Tak jak se vyvíjí sport, tak se vyvíjí i SwimRun neopreny. Plavecký swim and run neopren 2XU SR: Swimrun Pro Wetsuit poskytuje vynikající vztlak, rychlost ve vodě, odolnost proti oděru během přechodů, pružnost přes boky a nohy a ventilaci díky dlouhému přednímu zipu pro chlazení na běhu.

Číst více
Kód4530003
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Barevná varianta
10 980 Kč
-60%
4 392 Kč

Popis

  • SCS POVLAK (Super Composite Skin) – Aplikuje se jako vrstva na povrchu neoprenu, čímž vzniká velmi unikátní materiál. Micelová struktura na gumovém povrchu odpuzuje vodu, když je v kontaktu se vzduchem a snižuje povrchový odpor při kontaktu s vodou. Nízký odpor umožňuje vyšší rychlost ve vodě. V důsledku toho systém SCS poskytuje pohodlí, dodatečnou volnost pohybu, udržuje tělo teplejší a snižuje únavu těla a současně zajišťuje trvanlivost a odolnost proti otěru.
  • 45 CELL – Flexibilní materiál, který je aplikován hlavně na rukávy pro maximální flexibilitu, pohodlí a svobodu pohybu s nano SCS POVLAKEM o tloušťce 1,5 mm.

Výhody 2XU neoprenu:

Nano SCS povlak – extra 4% vztlak / Hydrodynamický silikonový potah pro rychlé nasazování a svléknutí a pro zmírnění odporu ve vodě. 45 Cell bezešvé ramenní a pažní část / Maximální flexibilita, pohodlí a svoboda pohybu s 1mm neoprenem. Stabilizátor (Rollbar) / Zvýšený vztlak středu těla a pozice těla. Bezkonkurenční flexibilita plavání. Velké přední i zadní kapsy. Přední zip pro maximální možnou ventilaci. Píšťalka.

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka 2XU