Prodejny

AQUAMAN DNA Man wetsuit

Pánské

DNA je neopren, který těží ze veškerého know-how a zkušeností Aquamana. Je měkký, pohodlný a díky dokonalému střihu se snadno svléká.

Číst více
Kód81201
Dostupnost
Skladem  (2 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (2 ks)
Barevná varianta
10 590 Kč
-20%
8 472 Kč

Popis

Flex zip
Je důležité, aby byl zadní zip co nejpružnější, protože nepohodlí zhoršuje výkon. Naše exkluzivní technologie Aquaman Flex Zip nabízí plavcům bezkonkurenční pohodlí tím, že zcela uvolní paži a prodlouží dosah co nejvíce. Flexe zad je posílena o více než 12 % a dosah paží se zvýšil minimálně o 7 cm.


Jamamoto #39
Neopren Yamamoto 39 je nutností v neoprenu: zajišťuje pružnost, lehkost a kluzkost ve vodě. Yamamoto 39 je ekologický neopren vyrobený spíše z vápence než z petrochemie.


Otočný límec
Límec je navržen tak, aby plnil základní funkci na obleku. Musí být vodotěsný a pohodlný. Pozice límce byla upravena a samotný límec byl snížen na výšku a nakloněn dopředu o 20 stupňů: límec zabraňuje vniknutí vody, leží vzadu těsně a nestlačuje krk.


Super Composit Skin(SCS)
Jedinečná technologie SCS (Super Composit Skin) poskytuje vodu odpuzující vrstvu nanesenou na hladký vnější povrch obleku. Zlepšuje kluzkost ve vodě a zaručuje lepší výkon. Pomáhá také zvýšit odolnost neoprenu a zjednodušuje svlékání.


Full Straight Propulsion

Při plavání podporuje svaly synonymem výkonu. Naše technologie Full Straight Propulsion (exkluzivně pro Aquaman) kopíruje tvar lidských šikmých svalů a poskytuje podporu potřebnou k udržení těla co možná nejrovnější při zachování flexibility a pohodlí, skládá se z vnitřní struktury sedmi tepelně lepených částí 80 mikrometrů tlustý (vpravo/vlevo).

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka AQUAMAN