Prodejny

AQUAMAN Bionik Man wetsuit

Pánské

Pánský neopren Aquaman Bionik 2023 poskytuje výjimečnou flexibilitu a legendární pohodlí. Kluzkost Vám umožní plavat ještě rychleji se spoustou zábavy a menší námahou.

Číst více
Kód81401
Dostupnost
Skladem  (4 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (4 ks)
Barevná varianta
16 990 Kč
-20%
13 592 Kč

Popis

Flex zip
Je důležité, aby byl zadní zip co nejpružnější, protože nepohodlí zhoršuje výkon. Naše exkluzivní technologie Aquaman Flex Zip nabízí plavcům bezkonkurenční pohodlí tím, že zcela uvolní paži a prodlouží dosah co nejvíce. Flexe zad je posílena o více než 12 % a dosah paží se zvýšil minimálně o 7 cm.


Giga #40
Neoprén Giga #40 váží ještě méně než Yamamoto 39 a nabízí pocit mimořádné lehkosti a naprosté svobody. Používá se na klíčových místech: na ramenou pro umožnění neomezené rotace paží, na límci pro zajištění maximálního pohodlí a na zádech pro zvýšení flexibility o 10 %.


Yamamoto Aerodome
Vztlak znamená rychlost: Neopren Aerodome obklopuje velké vzduchové bubliny a poskytuje o 30 % větší vztlak. Umístěný v klíčových bodech poskytuje lepší rovnováhu a zvedá plavce výše ve vodě.


Super Composit Skin (SCS)
Jedinečná technologie SCS (Super Composit Skin) poskytuje vodu odpuzující vrstvu nanesenou na hladký vnější povrch obleku. Zlepšuje kluzkost ve vodě a zaručuje lepší výkon. Pomáhá také zvýšit odolnost neoprenu a zjednodušuje svlékání.


Flexor
Pro zvýšení ohnutí zad od spodní části zad ke krku je ve spodní části zipu umístěn 3 mm panel Giga #40. Používá se společně s Flex Zipem. Flexor je ultimátní zbraní pro zvýšení maximálního dosahu paže.

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka AQUAMAN