Prodejny

SAUCONY Guide 16 M

Pánské

Pro běhání po silnici více než čtyřikrát týdně a to po dobu alespoň 60 minut je určena pánská běžecká obuv Saucony Guide 16, která byla aktualizována ve všech detailech tak, aby poskytovala jedinečný pocit podpory a pohodlí, zatímco došlo ke snížení její hmotnosti. Prodyšný a podpůrný svršek s výztuhami na strategických místech zajišťuje vynikající komfort.

Číst více
KódS20810
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (1 ks)
Barevná varianta
3 899 Kč
-50%
1 950 Kč

Popis

Mezipodešev PWRRUN zvyšuje měkkost a dynamiku, což umožňuje dokonalou rovnováhu při každém běhu.

Tato obuv je vhodná pro sportovce, kteří potřebují kontrolovat pronaci, běhají středním až pomalým tempem a hledají větší tlumení a stabilitu pro zvládání únavy z dlouhých běhů na asfaltu.

Svršek této nové verze běžecké boty Saucony Guide 16 v barvě šedá zelená byl vylepšen o elastický designový svršek ze síťoviny, který je prodyšný a pohodlný. Systém FormFit zajišťuje lepší přizpůsobení a pomáhá udržet chodidlo ve správné poloze.

Překryvy z TPU poskytují dodatečnou podporu v oblasti kotníku, aniž by zvyšovaly objem nebo bránily přirozenému pohybu nohy. Díky směsi mezipodešve PWRRUN nabízí obuv Saucony Guide 16 hladký a citlivý došlap, který zajišťuje stabilitu a kontrolu. Navíc je vybavena vložkou do ponožky PwrRun+ pro ještě měkčí a dynamičtější došlap.

Vnitřní podpora je navržena pro běžce s mírnou až silnou pronací nebo nadměrnou rotací kotníku. Podrážka běžecké boty Saucony Guide 16 je vybavena směsí Crystal Rubber s gumovými vložkami pro zajištění tuhosti a přilnavosti při každém kroku. Konstrukce s směrovým vzorem nabízí výjimečnou flexibilitu a odolnost proti oděru.

 

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka SAUCONY
Drop 8 mm
Šířka Standardní
Vzorek jednobarevný
Podrážka pryž
Svršek strukturovaná síťovina
Styl běžecká
Došlap s pronanční podporou
Tlumení střední tlumení
Typ bot Objemová
Povrch Silnice
Úprava Prodyšná