Prodejny

HOKA Gaviota 5 M

Pánské

Pánské silniční běžecké boty Hoka One One Gaviota 5 jsou určené pro běžce s výrazným pronačním došlapem vyžadující velkou podporu klenby s měkčí pěnou než kdykoli předtím. Maximální tlumení na úrovni Bondi poskytuje typickou plynulost od značky Hoka.

Číst více
Kód1127929
Dostupnost
Skladem  (2 ks)
Dostupné na skladě
Brno (2 ks)
Barevná varianta
4 290 Kč

Popis

Objevte revoluční pohodlnost a stabilitu s běžeckými botami Hoka Gaviota 5, ideálními pro silniční běh a procházky. Exkluzivní běžecká obuv byla navržena s ohledem na vaše potřeby a nabízí jedinečnou kombinaci měkkosti a podpůrné technologie, čímž představuje novou éru v konstrukci stabilizační obuvi.

Řada Gaviota 5 představuje průlom v přístupu k vývoji obuvi, která podporuje pronační došlap a zároveň předchází bolestem kolen díky inovativnímu stabilizačnímu systému H-Frame™. Tato technologie umožňuje použít měkčí typy pěn, aniž by byla obětována stabilita, kterou vaše kroky potřebují.

Gaviota 5 posouvá hranice komfortu s ultra měkkým límcem, polstrováním inspirovaným modelem Bondi a prodyšným svrškem z creel jacquardové síťoviny, zajišťujícím maximální prodyšnost i během těch nejintenzivnějších běhů. Navíc, nově a lépe přizpůsobivý tvar spolu s MetaRocker™ technologií na začátku fáze došlapu zajistí, že váš běh bude plynulý a efektivní.

Účinky stabilizační technologie H-Frame™ se projevují ve zvýšené podpoře a prevenci proti nežádoucím pohybům, čímž šetří vaše kolena před nadměrným zatížením. Tento model je ideální pro běžce hledající silniční běžeckou obuv, která nabízí bezkonkurenční stabilitu a pohodlí bez jakýchkoli kompromisů.

Připojte se k revoluci v běžecké obuvi a zažijte stabilitu a pohodlí, které překračují očekávání, s modelem Gaviota 5. Vyrobeno pro běžce, kteří si zaslouží jen to nejlepší.

Klíčové vlastnosti:

  • Měkký jazyk a límec - navrženo pro komfort 
  • Svršek z creel jacquardové síťoviny -zajišťuje vylepšenou prodyšnost
  • Technologie H-Frame™ - navržena k stabilizaci vašeho kroku
  • Měkká pěna EVA - poskytuje došlap jako na obláčku
  • MetaRocker™ - pro hladší a konzistentní přechody od paty k špičce

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka HOKA
Drop 6 mm
Šířka Standardní
Vzorek vícebarevný
Podrážka pryž
Svršek strukturovaná síťovina
Styl běžecká
Došlap s pronanční podporou
Tlumení vysoké tlumení
Typ bot Objemová,Tréninková
Povrch Silnice
Úprava Prodyšná