Prodejny

INOV-8 Trailroc 280 M (M)

Pánské

Pánské krosové běžecké boty Inov-8 Trailroc 280 jsou zbrusu nové boty postavené na legendární podešvi určené do tvrdšího trailu a kamenů. Toto zaměření ještě doplňuje přítomnost ochranné rockstop vrstvy Meta Plate mezi podešví a tlumicí vrstvou, takže ani ty nejostřejší kameny nepředstavují problém. Komfort zaručuje tlumící systém opatřen pohodlnou pěnou Powerflow+ s dropem 8 milimetrů.

Číst více
Kód1010399
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Popůvky (1 ks)
Barevná varianta
3 990 Kč
-50%
1 995 Kč

Popis

  • TRAILROC G 280 je zbrusu nová bota postavená na legendární podešvi určené do tvrdšího trailu a kamenů. Toto zaměření ještě doplňuje přítomnost ochranné rockstop vrstvy META PLATE mezi podešví a tlumicí vrstvou, takže ani ty nejostřejší šutry už nebudou představovat žádný problém.
  • Tlumicí vrstva je tvořena nejpohodlnější Inov-8 pěnou POWERFLOW+ s dropem 8 milimetrů. Vzhledem k tomu je jasné, že TRAILROC G 280 využijete především na delších distancích a všude tam, kde se vyžaduje komfortní bota, která ale neztrácí cit a vnímavost pro terén.
  • Svršek je napnutý na kopytě střední šířky (3) s dostatkem prostoru pro prsty a příčnou klenbu v přední části. A protože je TRAILROC bota do kamenitého trailu, tak je samozřejmostí robustní chránič prstů před nakopnutím a termoplastické výztuhy po celém obvodu svršku.

Technické parametry Inov-8 Trailroc 280:

Typ:tréninkové
Došlap:neutrální
Povrch:trail
Tlumení:střední
Hmotnost:280 gramů
Drop:8 mm
Šířka svršku:S3

Vhodné také jako turistické boty.

Parametry

Pohlaví Pánské
rozšířenéAno
Značka INOV 8
Šířka Široká
Podrážka pryž
Svršek strukturovaná síťovina
Došlap neutrální došlap
Tlumení střední tlumení