Prodejny

INOV-8 Parkclaw 260 M (S)

Pánské

Pokud chceš ochutnat trail, máme pro tebe tento entry level do trailového běhání. Komfort, pohodlí a tlumení, které znáš ze silniční boty a dobrý grip poskytne originál trailová podešev, která je vyvíjena pro pohyb v příměstských parcích, lesních pěšinách a městské džungli. Svršek z pleteniny pro maximální pohodlí.

Číst více
Kód1010466
Dostupnost
Skladem  (2 ks)
Dostupné na skladě
Brno (1 ks) Popůvky (1 ks)
Barevná varianta
3 590 Kč
-50%
1 795 Kč

Popis

Mezipodešev powerflow+ je složena ze 2 dílů, spodní část je lehce tvrdší, má výbornou tvarovou paměť a zprostředkuje velmi slušnou dynamiku. Horní část mezipodešve je lehce měkčí, má nabídnou komfort pro nabíhání dlouhého objemu. Mezi těmito vrstvami je ještě vložena polymerová výztuha DFB, která kopíruje tvar plantární fascie a ovlivňuje torzní stabilitu této boty. Parametry mezipodešve jsou 20/12 (pata špička).

Celkem jemný vzorek podešve nabídne výbornou adhezi při běhu na tvrdém městském povrchu, tři různě tvrdé směsi podešve pak oceníte při náběhu na parkové a lesní pěšiny.

Novinkou verze PARKCLAW 260 je pletený svršek z odolného a velmi příjemného materiálu a ve špičce výrazně vyztužen pryžovým okopem s přetaženou špičkou podešve. Kombinací různého střihu svršku a použitím různě pevných, odolných a pružných materiálů se mohou jednotlivé modely lišit ve výsledném fitu, i když jsou vyrobeny na stejném kopytě. A právě proto nově upřesňujeme šířku všech modelů také číselným parametrem 1-5 (1=nejužší, 5=nejširší). Tento model zařazujeme do skupiny S5, je to tedy jedna z nejširších bot v kolekci. Externí patní výztuha EHC pak lépe fixuje patu v botě. Fixační pásek šněrování je veden po celé délce jazyka, kde je ukončen do poutka s reflexním logem a zabraňuje tak rotaci jazyka kolem nártu při běhu.
Entry level do trailu, ideální bota pro každodenní běhy v městských parcích a příměstských lesích

Technické parametry Inov-8 Parkclaw 260 M:

Typ:tréninkové
Došlap:neutrální
Povrch:trail / zpevněné cesty
Tlumení:střední
Hmotnost:260 gramů
Drop:8 mm
Voděodolnost:ne

Vhodné také jako turistické boty.

Parametry

Pohlaví Pánské
větruodolnéAno
Značka INOV 8
Podrážka pryž
Svršek strukturovaná síťovina
Došlap neutrální došlap
Tlumení střední tlumení