Prodejny
Stavba kola na zakázku

Stavba kola na zakázku

Nevyhovuje ti standardní katalogová nabídka, chtěl/a bys něco unikátního, něco, co ti bude stoprocentně sedět a bude navrženo přesně podle tvých požadavků, představ a potřeb?

Stavíme kola silniční, MTB pevná i celoodpružená, triatlonová, závodní speciály i kola pro hobby cyklisty. Ať už se jedná o úpravu sériového modelu nebo kompletní stavbu na rámu, naši konzultanti ti poradí s volbou typu a velikosti rámu a komponentů a to vždy s ohledem na tvoje potřeby, tělesné proporce, jízdní styl, tvoje cíle či jiné.

Nabídka komponentů je velmi široká a zahrnuje téměř všechny světové značky, např. Campagnolo, Shimano i SRAM. Zapletená kola nám dodávají Campagnolo, Zipp, Sram a Profile Design. Komponenty nabízíme od značek Deda, Truvativ, Profile Design, Zipp, Bontrager. Sedla Selle Italia, Fizik, Bontrager a Profile Design.

GURU Bike Finder

Ke stavbě kola na zakázku doporučujeme využít GURU Bike Finder. Kromě pohovoru zahrnuje i fyzické vyšetření a následnou simulaci zvoleného kola na DFU jednotce. Nalezneme optimální velikost kola, výšku a vzdálenost řídítek, výšku a předozadní pozici sedla a mnoho dalšího.

Stavbu kola na zakázku včetně GURU nastavení posedu nabízíme na prodejně v Praze – Holešovicích.