Prodejny
MIZUNO Wave Rider 25

MIZUNO Wave Rider 25

Mizuno slaví 25. výročí své nejikoničtější boty Wave Rider, která dosáhla čtvrtstoletí. Plně aktualizovaný model Waver Rider 25 je vybaven špičkovými technologiemi běžecké obuvi této značky a je navržen tak, aby všem běžcům poskytoval ty nejlepší běžecké zážitky při jejich plnění cílů a užívání si jejich běžné cesty. 

Model Wave Rider 25 je vhodný pro běžce s neutrálním došlapem, kteří chtějí obuv na každodenní běhání s hnací silou při každém kroku. Obsahuje to nejlepší z běžeckých technologií Mizuno: Wave Rider 25 je symbolem závazku společnosti Mizuno poskytovat pohodlí a plynulejší a efektivnější běh. 

Nejnovější verze zahrnuje zcela nový svršek a konstrukci mezipodešve, které zlepšují její hnací sílu. Díky svrchní mezipodešvi MIZUNO ENERZY na patním klínu působí model Wave Rider 25 ještě dynamičtěji a citlivěji než jeho předchůdci. Díky novému tvaru MIZUNO WAVE poskytuje větší stabilitu pro běh bez námahy. 

Technologie MIZUNO WAVE byla v běžecké obuvi Mizuno zavedena v roce 1997, kdy model Wave Rider 1 představil desku ve tvaru vlny. Od té doby značka tuto technologii vyvinula a zdokonalila tak, aby vyhovovala všem typům běžců, a to díky řadě nových vlnových konstrukcí, z nichž každá je určená pro specifický typ běžce. Poskytuje jedinečnou kombinaci tlumení a stability a je klíčem k hnacímu pohonu modelu Wave Rider 25. Deska MIZUNO WAVE nového modelu je nyní také udržitelná, vyrobená z ricinového oleje z ricinových bobů.

Materiál střední části mezipodešve MIZUNO ENERZY byl vyvinut s cílem zvýšit výkonnost a zaručit, že sportovci udrží více vyložené energie. Tato technologie je extrémně měkká a citlivá, což zlepšuje celkový zážitek z běhu a zároveň zachovává stabilitu. 

Model Wave Rider 25 je plně veganská běžecká obuv a její svršek je vyroben dvojitou žakárovou síťovinou pro dokonalejší padnutí a 3D vícebarevný designem, který jí dodává hloubku a bohatost. Model Wave Rider 25 váží 275 g (pánský, 8 UK).