Prodejny
HOKA ONE ONE Clifton 8

HOKA ONE ONE Clifton 8

HOKA ONE ONE Clifton 8 je novou generací oceňovaných běžeckých bot. Perfektní kombinace měkkosti, lehkosti a citlivosti. Nová směs mezipodešve nabízí jednu z dosud nejlehčích a nejenergičtějších pěn. Podešev je v přední části tužší, což zlepšuje dynamiku a rychlost. 

HOKA ONE ONE Clifton 8 má lehký, prodyšný svršek, ale postranní prošívané zpevnění pomáhá ukotvení středu chodidla, stejně jako zpevnění v prostoru šněrování zvýší životnost celé boty. Achillový límec pomáhá zmírnit tlak a ochránit achillovku, ale také výrazné přispívá k lepšímu obouvání a tedy i životnosti. 

HOKA ONE ONE Clifton 8 pomáhá běžcům a běžkyním s přechodem v běžeckém kroku, kdy technologie Meta-Rocker a mírné zkosení paty usnadní přechod od paty na špičku. Tedy je to skvělá bota pro začátečníky i pro dlouhé objemové tréninky, kdy často povolí technika. 

Na dlouhé traily, ale i pro zmírnění otřesů na klouby, je standardem od HOKA ONE ONE® jejich plně kompresní EVA mezipodešev poskytuje charakteristické tlumení. Budete se cítit jako na obláčku, ale přitom HOKA ONE ONE Clifton 8 zůstává propracovanou energickou botou.

Navíc se můžeš spolehnout na stabilitu, kterou dodává geometrie s úzkým středem a podešev designovaná pro celoplošný kontakt s povrchem, i lépe rozmístěné vysoce odolné gumové části podrážky pro lepší kontakt, trvanlivost a snížení hmotnosti. Dámská verze HOKA ONE ONE Clifton 8 má 215 gramů a pánské Clifton 8 250 gramů.