Prodejny

Neopren Aquaman Bionic - k ZAPŮJČENÍ

Pánské

K ZAPŮJČENÍ - Pánský neopren Aquaman Bionic

Aquaman Bionik 2023 nabízí neuvěřitelnou flexibilitu a maximální pohodlí. Díky jeho hladkému povrchu budete plavat rychleji a s menší námahou, což zaručí větší radost z plavání.

Cena půjčovného:

4 dny.....................2.000,-Kč

Pro objednání kontaktujte:

prodejna Praha - Holešovice: +420 773 427 669 nebo holesovice@triexpert.cz

zákaznický servis: +420 775 413 303 nebo eshop@triexpert.cz

Číst více
Dostupnost
Dostupné

Popis

Pružný Zip: Klíč k Maximálnímu Výkonu ve Vodě

Pro dosažení špičkového výkonu ve vodě je zásadní, aby zadní zip neoprenu byl co nejvíce flexibilní. Naše jedinečná technologie Pružný Zip zajišťuje plavcům nevídané pohodlí, čímž umožňuje úplné uvolnění paží a maximalizaci jejich dosahu. Flexibilita zad se díky této technologii zvýší o více než 12 %, zatímco dosah paží se prodlouží minimálně o 7 cm.

Ultra Lehký Neopren Giga #40

Neopren Giga #40 je lehčí než tradiční materiály jako Yamamoto 39 a přináší pocit mimořádné lehkosti a absolutní volnosti. Tento inovativní materiál je strategicky umístěn na ramenou pro neomezenou rotaci paží, na límci pro maximální pohodlí a na zádech pro zvýšení flexibility o 10 %.

Zvýšený Vztlak s Yamamoto Aerodome

Vztlak je klíčový pro rychlost. Naše neopreny s technologií Yamamoto Aerodome obsahují velké vzduchové bubliny, které poskytují až o 30 % větší vztlak. Tento materiál je umístěn na klíčových bodech, aby zlepšil rovnováhu a zvedl plavce výše ve vodě, čímž se zvyšuje jejich rychlost.

Super Composit Skin (SCS) - Technologie pro Lepší Výkon

Naše unikátní technologie SCS (Super Composit Skin) poskytuje vodu odpuzující vrstvu na hladkém vnějším povrchu neoprenu. Tím se zlepšuje kluzkost ve vodě a zvyšuje celkový výkon. Navíc SCS zvyšuje odolnost neoprenu a usnadňuje jeho svlékání.

Flexor - Maximální Dosah Paží

Pro optimalizaci ohybu zad od spodní části až po krk je ve spodní části zipu umístěn 3 mm panel Giga #40\. Tento panel pracuje v kombinaci s technologií Pružný Zip. Flexor je ultimátní nástroj pro dosažení maximálního dosahu paží, což je klíčové pro zvýšení výkonu ve vodě.

Půjčovna Plaveckých Neoprenů

Vyzkoušejte si tyto špičkové technologie v naší půjčovně plaveckých neoprenů. Nabízíme široký výběr neoprenů vybavených nejnovějšími inovacemi, které vám pomohou dosáhnout vašich plaveckých cílů s maximálním komfortem a efektivitou. Navštivte naši půjčovnu ještě dnes a objevte rozdíl, který vám mohou přinést naše prémiové neopreny.

Vratná kauce 4000,-Kč (hotově)

Parametry

Počet dnů 4 dny
Pohlaví Pánské
Značka AQUAMAN