Prodejny

COMPRESSPORT Compression Full Socks V2.1

Unisex

Compressport kompresní podkolenky V2.1 předchází nahromadění tekutin v noze a zrychluje žilní odtok, jsou ideální i pro cestování na krátké či dlouhé vzdálenosti. Ventilační zóny, prodyšná část kolem kotníku, na vrchní části chodidla, udržuje chodidlo suché, lehké a svěží.

Číst více
Kód2260012
Dostupnost
Skladem  (7 ks)
Dostupné na skladě
Praha Anděl (5 ks) Praha Holešovice (1 ks) Popůvky (1 ks)
Barevná varianta
1 190 Kč

Popis

  • Stupňovaná komprese Velmi pečlivě navržené kompresní zóny těchto kompresních podkolenek podpoří cirkulaci krve a systematicky směrují průtok směrem nahoru od kotníků ke kolenům. Krev se tak nehromadí ve spodní části nohy, nedochází k nepříjemným otokům v oblasti kotníku či nártu. Dostatečná cirkulace krve zajistí také optimální okysličování svalu i zrychlenou detoxikaci.
  • Prodyšné zóny Tkanina i v kompresních panelech je velmi prodyšná, ale pro absolutní pohodlí jsou do mnoha míst vloženy ještě speciální prodyšné zóny, které ještě zlepšují cirkulaci vzduchu a odvod potu. Podkolenky tak ani v teplých dnech téměř neucítíte na noze. Chodilo je udržováno suché a svěží.
  • 3D body V oblasti nártu, chodidel a paty jsou vytkané 3D body, které mají několik významných funkcí, které napomohou k absolutnímu pohodlí během náročných výkonů i regenerace – vyšší cirkulace vzduchu – vyšší odvod potu – automasáž povrchové části, která prokrví i namáhanou nártovou část a uleví od zvýšené únavy a křečí – ochrana Achillovy šlachy – 3D body nedovolí patce boty příliš těsně přilehnout k achillovce
  • Podpora příčné klenby Pevně vytkaný panel pod klenbou pomáhá udržet správný postoj i při náročných výkonech.

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka COMPRESSPORT