Prodejny

COMPRESSPORT R2V2 2020 návleky

Unisex

Kompresní lýtkové návleky R2V2 jsou bezesporu nejprodávanějším produktem švýcarské značky COMPRESSPORT. Kompresní lýtkové návleky Compressport R2v2 2020 disponují 3D úpletem, který nabízí větší ochranu kotníku společně s Achillovou šlachou. Kompresní návlek se stane tvou druhou kůží, výrazně omezí otřesy, jenž mohou způsobovat mikrozranění ve svalech a vznik únavy a křečí.

Číst více
Kód2250068
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Brno (1 ks)
Barevná varianta
950 Kč

Popis

Kompresní lýtkové návleky Compressport R2V2 jsou bezesporu nejznámějším produktem švýcarské značky COMPRESSPORT. Podpora žilního průtoku ať už během samotného výkonu anebo během následující části, regenerace.
Tento model přichází s novým 3D úpletem, který tak nabízí větší ochranu kotníku společně s Achillovou šlachou. Zlepšení vertikální roztažitelnosti nabídne větší komfort během nošení. Dále pak speciální „jazýček” navržen v oblasti čéšky k eliminaci otřesů kolem kolena.
Kompresní návlek pevně stáhne celou svalovou skupinu, čímž se výrazně omezí otřesy, které mohou způsobovat mikro zranění ve svalech a vznik únavy a křečí. Také díky stažení a zúžení krevního řečiště dochází ke zrychlení krevního oběhu a tím je sval rychleji okysličován a zároveň i účinně detoxikován.
Lýtkové návleky si můžete obléknout i delší dobu před startem (či náročným tréninkem), jejich pozitivní účinky pocítíte velmi brzy. Triatlonisté v návlecích i plavou, návleky skvěle drží a nijak nepřekáží. Během výkonu o návlecích ani nebudete vědět, jsou hladce tkané, bezešvé a lemy velmi měkké a pohodlné.
Stejně jako během výkonu, komprese pozitivně ovlivňuje průběh a délku regenerace svalů. Sportovec pak může i po velmi náročných závodech či trénincích rychleji zregenerovat a znovu se vrátit k tréninku.

  • podpora vytrvalosti
  • zrychlení regenerace a žilního průtoku
  • K-protect eliminuje otřesy v oblasti čéšky
  • snížení otřesů

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka COMPRESSPORT