Prodejny

GU Roctane Recovery Drink Mix 930 g Chocolate Smoothie

Roctane Recovery Drink Mix představuje komplexní řešení pro sportovní regeneraci. Obsahuje vyvážené sacharidy, kvalitní syrovátkový protein, esenciální aminokyseliny a elektrolyty. Tento regenerační nápoj je ideálním společníkem pro každého, kdo chce svému tělu poskytnout to nejlepší pro rychlou a efektivní obnovu.

Číst více
Kód124459
Dostupnost
Skladem  (3 ks)
Dostupné na skladě
Praha Anděl (1 ks) Praha Holešovice (1 ks) Brno (1 ks)
1 199 Kč
Bota
Běžecká diagnostika k nákupu bot
Na prodejnách PRAHA a BRNO
Dárek
Věrnostní program
Platba
Bezpečná platba
Doprava
Doprava zdarma nad 3000 Kč

Popis

GU Roctane Recovery Drink Mix představuje inovativní řešení v oblasti sportovní regenerace, nabízející sportovcům efektivní způsob, jak doplnit tekutiny i proteiny a posílit svalová vlákna pro další náročné tréninky nebo závody. Tento regenerační nápoj se pyšní dvakrát vyšším obsahem kvalitního syrovátkového proteinu ve srovnání s jeho předchozí verzí, čímž reaguje na potřeby závodníků po intenzivnějším bílkovinném doplnění. S 20 g vysoce kvalitního syrovátkového proteinu v každé dávce, včetně izolátu a hydrolyzátu syrovátkového proteinu pro rychlejší a efektivnější regeneraci svalů, Roctane Recovery Drink Mix značně přispívá k obnově svalových vláken a růstu svalové hmoty.

Jeho jedinečná receptura obsahuje také rychle působící uhlohydráty pro obnovu svalového glykogenu a elektrolyty jako je sodík a draslík, které zajišťují rehydrataci organismu po fyzickém výkonu. Díky tomu pomáhá předcházet úbytku energie z svalové bílkoviny.

Pro maximální efekt je doporučeno smíchat 2 odměrky tohoto prášku s 250 ml vody nebo mléka a vypít do 30 minut po tréninku nebo závodě. GU Roctane Recovery Drink Mix přichází v chutném v balení čokoládového smoothie, což z něj činí nejen účinný, ale i příjemný doplněk pro každého sportovce.

Obsahem vyvážených sacharidů, kvalitního syrovátkového proteinu, esenciálních aminokyselin a elektrolytů, Roctane Recovery Drink Mix představuje komplexní řešení pro sportovní regeneraci.

 Nabízený v praktickém 930g balení s 15 dávkami, tento regenerační nápoj je ideálním společníkem pro každého, kdo chce svému tělu poskytnout to nejlepší pro rychlou a efektivní regeneraci.

Parametry

Značka GU
Příchuť ČOKOLÁDA

Odborná pomoc na našich prodejnách