Prodejny

GU Hydration Drink Tabs 54g

Hydratační tablety GU s elektrolyty určeny pro hydrataci během i po fyzické aktivitě. Obsahují sodík, draslík, slazené stevií, bez lepku. Optimální hydratace a energie při i po běžeckém tréninku.

Číst více
Kód123142
Dostupnost
Skladem  (31 ks)
Dostupné na skladě
Praha Anděl (15 ks) Praha Holešovice (16 ks)
Příchuť
199 Kč
Bota
Běžecká diagnostika k nákupu bot
Na prodejnách PRAHA a BRNO
Dárek
Věrnostní program
Platba
Bezpečná platba
Doprava
Doprava zdarma nad 3000 Kč

Popis

Tablety pro dokonalou hydrataci během i po tréninku - elektrolytické složení podporuje efektivní uvolňování energie ke svalům a zajišťuje správnou hydrataci.

Přidáním jedné tablety do 0,5 l vody získáte vyvážený mix nutričních hodnot, včetně 320 mg sodíku a 55 mg draslíku, což je ideální pro jakoukoliv fyzickou aktivitu. Tento nápoj poskytuje dokonalou hydrataci pro dobu trvání jedné hodiny sportovního výkonu nebo tréninku. Tablety jsou bez přidaných umělých sladidel a obsahují pouze 10 kalorií. Slazeny jsou přírodní stevií (jihoamerická bylina, přirozený kardiotonikum, bez kalorií, avšak se sladkostí převyšující cukr z cukrové řepy 320krát, podporuje rozšiřování cév a regulaci hladiny cukru v krvi, a navíc napomáhá přenosu energie a vody do svalů).

Bez obsahu lepku.

Jak používat: Vložte jednu tabletu do lahve s 0,5 l vody, nechte víčko odklopené, dokud se tableta nerozpustí, poté lahvi uzavřete.

NÍZKOKALORICKÝ: Ideální pro použití kdykoliv, během tréninku nebo pro osvěžení.

PŘÍRODNÍ: Přírodní sladkost bez kalorií díky stevii. 

Každá tuba obsahuje 12 tablet, pro přípravu 12 lahví nápoje.

 

 

 

Parametry

Značka GU

Odborná pomoc na našich prodejnách