Prodejny

GU Hydration Drink Mix 849g

Hydratační iontový nápoj pro sportovce. Optimalizuje vodní a elektrolytovou rovnováhu, Obsahuje minerály i sacharidy a pomáhá v prevenci dehydratace a zažívacích obtíží během tréninku.

Číst více
Dostupnost
Skladem  (4 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (2 ks) Brno (2 ks)
Příchuť
749 Kč
Bota
Běžecká diagnostika k nákupu bot
Na prodejnách PRAHA a BRNO
Dárek
Věrnostní program
Platba
Bezpečná platba
Doprava
Doprava zdarma nad 3000 Kč

Popis

Hydration Drink Mix od přední značky GU představuje revoluční řešení pro udržení optimální hydratace. Tento iontový nápoj, navržený především pro aktivní sportovce, nabízí kombinaci důležitých minerálů a sacharidů v perfektním poměru a zajišťuje tak maximální vstřebatelnost a efektivitu. Jeho elektrolytická složka je klíčová pro udržení vodní balance, což je nezbytné pro dosahování nejlepších výkonů a předcházení dehydrataci i nepříjemným pocitům v žaludku během intenzivních tréninků. Zároveň ovlivňuje rychlost regenerace.

Pro snadnou aplikaci stačí přidat 2 odměrky produktu do 470 ml vody, důkladně promíchat a vypít mezi 500 a 700 ml této směsi každou hodinu tréninku, v závislosti na jeho intenzitě, délce a aktuálních klimatických podmínkách. Množstvím produktu  ve vodě dosáhnete požadované koncentrace finálního nápoje. 

Hypotonický - nižší koncentrace

Izotonický - standardní koncentrace

Hypertonický - vyšší koncentrace

 Ideální je nápoj konzumovat nejen během, ale i před fyzickou aktivitou pro maximální efekt.

Tento iontový nápoj je dodáván v balení obsahujícím 30 porcí, což zajišťuje dlouhodobý zdroj hydratační podpory. Navíc je produkt bezlepkový, což ocení zejména jedinci s citlivostí na lepek nebo celiakií.

Hydration Drink Mix tak představuje ideální volbu pro sportovce hledající efektivní a snadno stravitelný způsob, jak si zajistit dostatečnou hydrataci a elektrolytickou rovnováhu pro zlepšení výkonnosti a zdraví.

Parametry

Značka GU

Odborná pomoc na našich prodejnách