Prodejny

GU Energy Wafel

Nová energetická vafle Stroopwafel od značky GU chutná jako běžná snídaně, ale funguje jako energetický gel. Byla vyrobena pro specifické potřeby sportovců a závodníků. Poskytuje všechny nejdůležitější složky sportovních doplńků – vyvážený poměr sacharidů pro rychlý přísun energie i postupné uvolňování energie do organismu, esenciální aminokyseliny (450mg) a elektrolyty.

Číst více
Kód3010053
Dostupnost
Skladem  (180 ks)
Dostupné na skladě
Praha Anděl (74 ks) Praha Holešovice (67 ks) Brno (39 ks)
Příchuť
49 Kč
Bota
Běžecká diagnostika k nákupu bot
Na prodejnách PRAHA a BRNO
Dárek
Věrnostní program
Platba
Bezpečná platba
Doprava
Doprava zdarma nad 3000 Kč

Popis

Energetické wafle od GU nabízejí chuťový zážitek srovnatelný s tradiční snídaní, avšak jsou navrženy tak, aby Vás nabily energií jako energetický gel. Tento produkt je speciálně vyvinutý s ohledem na potřeby atletů a sportovců, kteří potřebují přijímat nutriční složky v příjemné podobě. Každá wafle je složená ze dvou sušenek spojených bohatým sirupem, což zajišťuje vyváženou kombinaci sacharidů pro okamžitý i postupný přísun energie, esenciální aminokyseliny pro ochranu svalové hmoty a elektrolyty pro udržení hydratace.

Vynikající, sladká a s máslovým nádechem, přičemž špetka soli vše dokonale spojuje, Salty's Caramel je skvělá, jakmile se rozplyne na jazyku. Pro dosažení ještě bohatšího karamelového zážitku ji nechte zahřát nad šálkem kávy, což náplň zjemní.

PŘÍCHUŤ slaný karamel (bez kofeinu)

Složky, jakými jsou sacharidy, jsou zásadní pro obnovu energie, zatímco aminokyseliny pomáhají v boji proti katabolizmu a chrání svalovou hmotu. Elektrolyty, jako je sodík, jsou klíčové pro udržení vodní rovnováhy těla.

Parametry

Značka GU

Odborná pomoc na našich prodejnách