Prodejny

GU Energy Wafel

Nová energetická vafle Stroopwafel od značky GU chutná jako běžná snídaně, ale funguje jako energetický gel. Byla vyrobena pro specifické potřeby sportovců a závodníků. Poskytuje všechny nejdůležitější složky sportovních doplńků – vyvážený poměr sacharidů pro rychlý přísun energie i postupné uvolňování energie do organismu, esenciální aminokyseliny (450mg) a elektrolyty.

Číst více
Kód3010053
Dostupnost
Skladem  (138 ks)
Dostupné na skladě
Praha Anděl (56 ks) Praha Holešovice (25 ks) Brno (57 ks)
Příchuť
49 Kč
Bota
Běžecká diagnostika k nákupu bot
Na prodejnách PRAHA a BRNO
Dárek
Věrnostní program
Platba
Bezpečná platba
Doprava
Doprava zdarma nad 3000 Kč

Popis

Energetické wafle od GU nabízejí chuťový zážitek srovnatelný s tradiční snídaní, avšak jsou navrženy tak, aby Vás nabily energií jako energetický gel. Tento produkt je speciálně vyvinutý s ohledem na potřeby atletů a sportovců, kteří potřebují přijímat nutriční složky v příjemné podobě. Každá wafle je složená ze dvou sušenek spojených bohatým sirupem, což zajišťuje vyváženou kombinaci sacharidů pro okamžitý i postupný přísun energie, esenciální aminokyseliny pro ochranu svalové hmoty a elektrolyty pro udržení hydratace.

S karamelovo-kávovou příchutí, která je tak sametově hladká jako její název napovídá, se zamilujete do silné chuti kávy na první ochutnání a postupně se rozvinoucí sladkost karamelu. Navíc je tato příchuť obohacena o kofein, poskytující extra povzbuzení.

Příchuť: Karamel/Káva (obsahuje 20mg kofeinu) Balení: Sáček s hmotností 32 g (obsahuje 1 wafli)

Složky, jakými jsou sacharidy, jsou zásadní pro obnovu energie, zatímco aminokyseliny pomáhají v boji proti katabolizmu a chrání svalovou hmotu. Elektrolyty, jako je sodík, jsou klíčové pro udržení vodní rovnováhy těla.

Parametry

Značka GU

Odborná pomoc na našich prodejnách