Prodejny

GU Energy Chews 60g

GU žvýkací Energy Chews nabízejí energii v malých bonbónech plných chuti. Jsou ideální pro doplnění energie díky obsahu elektrolytů a aminokyselin, čímž udržují běžecký výkon a zlepšují regeneraci. Skvělá alternativa gelů.

Číst více
Dostupnost
Skladem  (14 ks)
Dostupné na skladě
Praha Anděl (2 ks) Praha Holešovice (12 ks)
Příchuť
79 Kč
Bota
Běžecká diagnostika k nákupu bot
Na prodejnách PRAHA a BRNO
Dárek
Věrnostní program
Platba
Bezpečná platba
Doprava
Doprava zdarma nad 3000 Kč

Popis

Představujeme malé energetické GU bonbony!

GU Energy Chews přicházejí v kompaktním balení plném lahodných bonbónů nabitých energií. Tyto sladkosti jsou vyvinuty, pro doplnění nezbytné energie a esenciálních živin, včetně elektrolytů a aminokyselin a aby udržely sportovce v kondici až do finiše. Skvělá alternativa k našim gelům.

Nyní jsou GU Energy Chews baleny v praktičtějších sáčcích s menšími bonbony, což usnadňuje jejich používání. Veganské, košer a bezlepkové bonbony.

Připomínající domácí jahodový džem od babičky, jahodové Energy Chews nabízí perfektní sladkost, lehkou kyselost a odvážnou chuť. Je to, jakoby nejlepší jahoda z vaší zahrady byla přeměněna na energický bonbon. Mají chuť jako gumové pochutiny a efekt vítězné strategie.

ENERGETICKÉ BONBONY K ŽVÝKÁNÍ Nové balení přináší miniverze našich sladkostí, díky čemuž mohou sportovci snadněji regulovat přísun energie.

Parametry

Značka GU

Odborná pomoc na našich prodejnách