Prodejny

FUSION Womens C3 Run Shorts

Dámské

Prozkoumejte svět běhu s našimi ženskými běžeckými šortkami Fusion C3 Run Shorts, které kombinují technickou funkčnost a svobodu pohybu. Vnitřní legíny zajišťují pohodlí a funkční kapsa na stehně vám umožní mít nezbytnosti vždy po ruce.

Číst více
Kód71-BO-SH-1112
Dostupnost
Skladem  (2 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (2 ks)
Barevná varianta
2 490 Kč

Popis

Dámy, představujeme vám naše FUSION C3 Run Shorts běžecké šortky, které jsou ztělesněním svobody pohybu a technické funkčnosti. Tento 2-v-1 model vám umožní pohybovat se svobodně a bez námahy, zatímco aktivní technologie odvádění potu zajišťuje, že zůstanete v suchu po celou dobu vašeho tréninku.

Vnitřní legíny jsou nejen těsně přiléhavé, ale také extrémně měkké a příjemné na kůži díky jemně kartáčované zadní straně. Pevné a těsné lycrové nitě zajišťují, že legíny zůstanou na místě i během těch nejintenzivnějších kroků.

Díky funkční kapse Fusion na pravém stehně máte snadný přístup k nezbytným věcem, jako je mobilní telefon, klíče nebo energetické gely, zatímco nastavitelná stahovací šňůrka v pase umožňuje individuální přizpůsobení. Diskrétní logo na stehně přispívá ke klasickému designu těchto šortek. Pro vášnivé běžkyně jsou tyto šortky nejlepší možnou volbou.

Parametry

Pohlaví Dámské
Značka FUSION