Prodejny

FOOTBALANCE 100% Control-Bike

Unisex

Cyklistické vložky FootBalance jsou 100% přizpůsobitelné a na míru tvarované vložky do bot. Systém FootBalance umožňuje rychlou výrobu plně přizpůsobených vložek na počkání během 10 minut. Vložky jsou tvarovány při osobním odběru v naší prodejně TRIEXPERT v Praze Holešovicích.

Číst více
Kód4050074
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (1 ks)
Barevná varianta
1 990 Kč

Popis

Stélky FootBalance 100% Control jsou perfektní volbou pro ty, kdo hledají dynamickou podporu v minimalistickém designu při aktivitách, kde je rychlost na prvním místě. Tenká a zúžená stélka je určena zejména pro přiléhavé sportovní boty, kopačky, cyklistické tretry, brusle, nebo lyžáky.

Patní část a reaktivní tlumící vrstva účinně tlumí vibrace, zajišťují maximální komfort při zachování vjemu z kontaktu s obuví a podkladu. Patentovaná balanční destička poskytuje na míru tvarovatelnou dynamickou podporu klenby a snižuje rotaci kotníku, čímž pomáhá předcházet jeho vyosení, zraněním a udržuje neutrální postoj při aktivování svalů nohou. Vložky mají antibakteriální povrch pro maximální hygienu.

Použití: Nové vložky do obuvi FootBalance mohou stimulovat svaly klenby, které dosud nebyly zatěžovány, proto je doporučujeme zpočátku nosit pouze několik hodin denně a dobu nošení postupně navyšovat. Vložky můžete jednoduše používat v různých botách. Před vsunutím vložek do obuvi doporučujeme vyndat původní vložku, je-li to možné.

Vložky můžete zakoupit pře e-shop a vyzvednout si je v prodejně TRIEXPERT v Praze Holešovicích, kde Vám je i vytvarují přes speciální přístroj. 

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka FOOTBALANCE