Prodejny

GIANT ARX 16 F/W

Dětské

Dětské kolo GIANT ARX 16 F/W je navrženo pro děti ve věku od 3 do 6 let a je ideální pro začínající cyklisty. Kolo má lehký hliníkový rám, který poskytuje vynikající ovládání a stabilitu, a 16palcová kola s pneumatikami s nízkým profilem, které umožňují snadné ovládání a plynulou jízdu.

Číst více
Kód2204039
Dostupnost
Skladem  (2 ks)
Dostupné na skladě
Popůvky (2 ks)
Barevná varianta
9 899 Kč
-30%
6 930 Kč

Popis

Kola jsou dodávaná v originálním obalu od výrobce, tzn. nesestavená


ARX 16 F/W má jednoduchou převodovku s jedním řazením, což umožňuje snadnou jízdu a minimalizuje potřebu údržby. Kolo také obsahuje dětské komponenty, jako jsou brzdové páky s nízkým přenosem, aby bylo snadné brzdit a ovládat kolo.

Kolo má také praktické funkce pro bezpečnost a pohodlí, jako jsou blatníky, aby se zabránilo stříkání vody a špíny, a odnímatelné stabilizátory, které pomáhají dětem udržet rovnováhu a získat sebedůvěru při jízdě.

Celkově je GIANT ARX 16 F/W skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají spolehlivé a bezpečné dětské kolo pro své malé jezdce. Je to kvalitní kolo, které nabízí pohodlí, stabilitu a snadnou ovladatelnost pro začínající cyklisty.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI:


Nízká hmotnost
Na trhu je spousta dětských kol, která mají jeden zásadní problém – příliš vysokou hmotnost. Ta je způsobena levnějšími (a tím i těžšími) materiály, což se týká nejen rámu, ale i komponentů. Naše dětská kola ARX jsou naopak postavena tak, aby byla co nejlehčí – díky tomu je pak jízda na kole pro děti snadná, bezpečná a zábavná.

Váha pouze 6,36 Kg! (VÁŽENO BEZ PEDÁLŮ)

Hliníkový rám a vidlice
Základem kol ARX je kvalitní hliníkový rám ALUXX a hliníková vidlice, obojí vyrobené v naší vlastní továrně. Geometrie rámu je navržena tak, že střed je níže, aby i těžiště bylo nižší, což přináší lepší stabilitu kola. Model ARX 24 je nabízen v různých barvách, aby si děti mohly vybrat takovou barvu, která se jim opravdu líbí.

Kvalitní dětské komponenty
Docílit nízké hmotnosti celého kola se nám podařilo také kvalitními (a lehkými) komponenty, které jsou navržené speciálně pro dětská kola. Zmínit bychom měli lehce ovladatelné ráfkové brzdy typu V-brake, přesné řazení a přehazovačku Shimano Altus, hliníkové kliky, ráfky a náboje kol nebo pláště s optimální šířkou a vzorkem.

Vidlice - alloy
Řídítka - Giant Youth, 50mm rise, 480mm width
Představec - steel, quill
Sedlovka - alloy, 27.2mm
Sedlo - Giant Grow Technology
Pedály - platform
Brzdy - alloy, linear pull
Brzdové páky - alloy, junior MTB
Kazeta - 18t
Řetěz - KMC C410
Kliky - alloy, forged, three-piece, 28t
Střed - sealed cartridge
Ráfky - Giant Kids 16", alloy
Náboje - alloy, F/R 20/20h
Dráty - stainless, 14g
Pláště - Innova IA-2084, 16x1.5"
Doplňky - chain cover

 

DORUČENÍ TRIEXPERT KURÝREM NENÍ MOŽNÉ

Parametry

Pohlaví Dětské
Značka GIANT