Prodejny

Dámský neopren Aquaman DNA Lady - k ZAPŮJČENÍ

Dámské

K ZAPŮJČENÍ - Dámský neopren DNA

Dámský neopren AQUAMAN DNA se těší oblibě mezi mnoha triatlonistkami díky své vynikající kvalitě. Neopren je vyroben z materiálu Yamamoto, který spolu s pečlivě navrženým střihem zajišťuje vynikající padnutí a pružnost.

Cena půjčovného:

4 dny.....................2.000,-Kč

Pro objednání kontaktujte:

prodejna Praha - Holešovice: +420 773 427 669 nebo holesovice@triexpert.cz

zákaznický servis: +420 775 413 303 nebo eshop@triexpert.cz

Číst více
Dostupnost
Dostupné

Popis

Dámský plavecký neopren AQUAMAN DNA Lady je perfektní volbou pro každou triatlonistku.

Tento špičkový neopren využívá technologii Hip Roll Control, která stabilizuje polohu kyčlí díky inovativnímu materiálu Compressed Dome Rubber. Vyroben z vysoce kvalitního materiálu značky Yamamoto, nabízí neopren Revolving Collar systém pro snížený límec, který skvěle chrání proti vniknutí vody a zajišťuje, že vás nezpomalí.


Speciální Flash System ochraňuje pokožku před odřením, což je klíčové pro dlouhé tréninky a závody. Neopren se skládá z 17 panelů, což zajišťuje vynikající přiléhavost a flexibilitu při jakémkoliv pohybu. Střední část neoprenu je vyrobena z materiálu Yamamoto 39 s technologií SCS, která je optimalizována pro oblast stehen a zad.


Tloušťky materiálu jsou pečlivě zvolené pro maximální komfort a výkon:

 • 4,5mm hrudník a nohy
 • 3mm záda
 • 2mm ramena
 • 1,5mm paže
 • Tento neopren je navržen tak, aby vám poskytl maximální volnost pohybu a zároveň vás udržoval v optimální plavecké pozici. Připravte se na svůj nejlepší výkon s dámským plaveckým neoprenem AQUAMAN DNA Lady!

  Vratná kauce 4000,-Kč (hotově)

  Parametry

  Počet dnů 4 dny
  Pohlaví Dámské
  Značka AQUAMAN