Prodejny

HOKA Gaviota 5 W

Dámské

Dámské silniční běžecké boty Hoka One One Gaviota 5 jsou určené pro běžkyně s výrazným pronačním došlapem vyžadující velkou podporu klenby s měkčí pěnou než kdykoli předtím. Maximální tlumení na úrovni Bondi poskytuje typickou plynulost od Hoka.

Číst více
Kód1134235
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Brno (1 ks)
Barevná varianta
4 290 Kč

Popis

Objevte revoluční pohodlnost a stabilitu s běžeckými botami Hoka Gaviota 5, ideálními pro silniční běh a procházky. Exkluzivní běžecká obuv byla navržena s ohledem na vaše potřeby a nabízí jedinečnou kombinaci měkkosti a podpůrné technologie, čímž představuje novou éru v konstrukci stabilizační obuvi.

Řada Gaviota 5 představuje průlom v přístupu k vývoji obuvi, která podporuje pronační došlap a zároveň předchází bolestem kolen díky inovativnímu stabilizačnímu systému H-Frame™. Tato technologie umožňuje použít měkčí typy pěn, aniž by byla obětována stabilita, kterou vaše kroky potřebují.

Gaviota 5 posouvá hranice komfortu s ultra měkkým límcem, polstrováním inspirovaným modelem Bondi a prodyšným svrškem z creel jacquardové síťoviny, zajišťujícím maximální prodyšnost i během těch nejintenzivnějších běhů. Navíc, nově a lépe přizpůsobivý tvar spolu s MetaRocker™ technologií na začátku fáze došlapu zajistí, že váš běh bude plynulý a efektivní.

Účinky stabilizační technologie H-Frame™ se projevují ve zvýšené podpoře a prevenci proti nežádoucím pohybům, čímž šetří vaše kolena před nadměrným zatížením. Tento model je ideální pro běžce hledající silniční běžeckou obuv, která nabízí bezkonkurenční stabilitu a pohodlí bez jakýchkoli kompromisů.

Připojte se k revoluci v běžecké obuvi a zažijte stabilitu a pohodlí, které překračují očekávání, s modelem Gaviota 5. Vyrobeno pro běžce, kteří si zaslouží jen to nejlepší.

Klíčové vlastnosti:

  • Měkký jazyk a límec - navrženo pro komfort 
  • Svršek z creel jacquardové síťoviny -zajišťuje vylepšenou prodyšnost
  • Technologie H-Frame™ - navržena k stabilizaci vašeho kroku
  • Měkká pěna EVA - poskytuje došlap jako na obláčku
  • MetaRocker™ - pro hladší a konzistentní přechody od paty k špičce

Parametry

Pohlaví Dámské
Značka HOKA
Drop 6 mm
Šířka Standardní
Vzorek vícebarevný
Podrážka pryž
Svršek strukturovaná síťovina
Styl běžecká
Došlap s pronanční podporou
Tlumení vysoké tlumení
Typ bot Objemová,Tréninková
Povrch Silnice
Úprava Prodyšná