Prodejny

CRAFT X165 Engineered II W

Dámské

Jedny boty, která zvládnou vše, to jsou dámské běžecké boty Craft PRO CTM ULTRA. Univerzální podešev vás podrží nejen na asfaltu, ale i na zpevněných cestách a v městském trailu.

Číst více
Kód1910462
Dostupnost
Skladem  (2 ks)
Dostupné na skladě
Popůvky (2 ks)
Barevná varianta
3 450 Kč
-50%
1 725 Kč

Popis

Ztělesněné pohodlí pro běhání po asfaltu a zpevněných cestách. Tak by se dala jednou větou popsat naše osvědčená silniční objemovka CRAFT X165 ENGINEERED v nové druhé generaci.

Základ boty tvoří mohutná vrstva komfortní pěny ARC, která spolehlivě tlumí nárazy a zároveň nabízí vysokou energetickou návratnost pro svižný odraz. Míra komfortu je tak na velmi vysoké úrovni a vy se přitom nebudete do boty “bořit” a ztrácet tak drahocenné síly v každém kroku.

Svršek je vyroben ze strukturované vícevrstvé síťoviny. Ta obepíná chodidlo jako druhá kůže a díky absenci jakýchkoliv pevných gumových, nebo plastových prvků nehrozí otlaky nebo odřeniny ani při velmi dlouhém běhu. Dostatečnou pevnost pro běh po zpevněném povrchu zajišťuje efektivně navržená změna hustoty tkaní. Díky tomu je svršek X165 ENGINEERED II pohodlný, měkký a prodyšný tam, kde je to možné, a pevný a stabilní tam, kde je to potřeba.

Díky kombinaci lehkosti, prodyšnosti a komfortu se tak díváte na ideálního společníka pro běžce všech výkonnostních skupin, kteří hledají spolehlivé obutí pro svou běžeckou rutinu.

Vhodné také jako sportovní obuv.

Technické parametry Craft X165 Engineered II:

Typ:tréninkové
Došlap:neutrální
Povrch:silnice / zpevněné cesty
Tlumení:střední
Hmotnost:309 gramů
Drop:9,5 mm
Voděodolnost:ne

Parametry

Pohlaví Dámské
Značka CRAFT
Podrážka pryž
Svršek strukturovaná síťovina
Došlap neutrální došlap
Tlumení střední tlumení