Prodejny

BROOKS Adrenaline GTS 23 W

Dámské

BROOKS Adrenaline GTS 23: středně tlumený model s pronační podporou, ideální na tréninky. Lehčí tlumicí pěna pro perfektní rovnováhu a pohodlí.

Číst více
Kód1203811
Dostupnost
Skladem  (3 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (1 ks) Brno (2 ks)
Barevná varianta
3 890 Kč

Popis

Nová verze běžeckých bot s lehčím tlumením poskytuje ideální vyváženost mezi podporou a měkkostí díky inovativnímu systému GuideRails. Zapomeňte na tuhé výztuhy a agresivní opravy došlapu typické pro některé boty určené pro pronaci. Systém GuideRails jemně podporuje přirozený pohyb vašeho těla a nabízí podporu pouze když a kde je to potřeba. Tento přístup má pozitivní vliv na vaše kotníky, kolena a boky.

Model Adrenaline GTS 23 představuje stabilní, nebo-li pronáční, protějšek oblíbeného modelu Ghost. Nabízí přesně vyvážené tlumení DNA LOFT v2, které je dostatečně měkké pro pohodlný došlap na asfaltových površích, zároveň je ale dostatečně přirozené, aby nedocházelo k nepříjemnému pocitu propadání nebo ztrátě energie.

Unikátní design svršku se přizpůsobí téměř každé noze. Nevytváří žádné tlakové body ani nepříjemné tření. Stačí obout, zavázat a okamžitě zapomenete, že máte na noze vůbec nějaké boty.

Brooks Adrenaline GTS 23 je příkladem pohodlné silniční běžecké obuvi se zaměřením na stabilitu. Tento model vám poskytne spolehlivou podporu při každodenním běhu, ať už běžíte pomalu nebo rychle, na krátké nebo dlouhé vzdálenosti. Obujte si je a nechte se nést vaším běžeckým rytmem s podporou pro váš přirozený pohyb jako nikdy předtím.

Segmentovaná podešev umožňuje použití nejen na asfaltu, ale i na suchém měkkém terénu, jako jsou lesní stezky, parkové traily nebo šotolinové cesty.

Klíčové vlastnosti:

  • Inovativní Systém GuideRails pro jemnou podporu přirozeného pohybu.
  • Vyvážené tlumení DNA LOFT v2 pro měkký došlap na asfaltu a přirozený pocit běhu.
  • Unikátní design svršku pro pohodlné nošení bez tlakových bodů nebo tření.
  • Stabilita a podpora pro pronaci, která neomezí přirozený pohyb.
  • Segmentovaná podešev pro všestranné použití na různých površích.

Parametry

Pohlaví Dámské
Značka BROOKS
Drop 12 mm
Vzorek vícebarevný
Podrážka pryž
Svršek strukturovaná síťovina
Styl běžecká
Došlap s pronanční podporou
Tlumení střední tlumení
Typ bot Objemová,Tréninková
Povrch Silnice