Prodejny

MIZUNO Wave Sky 5 W

Dámské

V tomto nejtlumenějším modelu od Mizuna s měkkým a plynulým nášlapem budete mít pocit jako byste se vznášeli. Má všechny techonolgie, které si od značky Mizuno můžete přát: MIZUNO ENERZY, MIZUNO WAVE a Premium stélku. Nová technologie MIZUNO ENERZY CORE propůjčuje modelu WAVE SKY 5 jedinečnou měkkost a pružnost odrazu. Mizuno Wave Sky 5 se vyznačuje maximálním pohodlím a je ideální volbou pro všechny běžce, kteří mají v plánu běhat dlouhé vzdálenosti a po celou dobu běhu chtějí být v maximálním pohodlí, nebo patří mezi běžce vyšší váhové kategorie a potřebují extra ochranu pohybového aparátu před otřesy při dopadech.

Číst více
KódJ1GD210204
Dostupnost
Skladem  (4 ks)
Dostupné na skladě
Popůvky (4 ks)
Barevná varianta
4 590 Kč
-40%
2 754 Kč

Popis

  • Mezipodešev MIZUNO ENERZY Core poskytuje po celé délce mezipodešve nejvyšší míru návratu energie a vynikající tlumení.
  • Pěnový materiál MIZUNO ENERZY, v celé délce spodní části mezipodešve, ještě zvyšuje účinnost tlumení a pocit pružnosti.
  • Technologie MIZUNO WAVE zvyšuje stabilitu, aniž by ovlivnila míru tlumení. Nová struktura desky, kombinující velké a malé vlny, přispívá k pocitu plynulejšího nášlapu.
  • Nový hladký a pružný materiál svršku příjemně sedí na noze a umožňuje pohodlný pohyb.

Technické parametry Mizuno Wave Sky 5:

Typ:objemová
Došlap:neutrální
Povrch:silnice / zpevněné cesty
Tlumení:vysoké
Hmotnost:260 gramů
Drop:8 mm

Vhodné také jako sportovní obuv.

Parametry

Pohlaví Dámské
Značka MIZUNO