Prodejny

CRAFT CTM Ultra 2 W

Dámské

Jedna bota, která zvládne vše? Tak by se dala popsat CRAFT CTM ULTRA 2. Univerzální podešev vás podrží nejen na asfaltu, ale i na zpevněných cestách a v městském trailu. Mohutná vrstva tlumení zajistí dostatečný komfort pro dlouhé objemové tréninky, zatímco nízká hmotnost a špičková energetická návratnost pěny vás doslova vykopne vpřed a podpoří váš výkon při silničních závodech i tempových bězích.

Číst více
Kód1912182
Dostupnost
Není dostupné
Barevná varianta
4 490 Kč
-50%
2 245 Kč

Popis

Strukturovaný jednovrstvý svršek působí jemným dojmem, ale po vzoru atletických treter pevně obepíná chodidlo tam, kde je třeba a perfektně ukotví nohu uvnitř boty. CTM ULTRA 2 se díky tomu neztratí ani při ostrých intervalech na dráze.
Objem, tempo, sprint, silnice i zpevněné cesty. CRAFT CTM ULTRA 2 je až neuvěřitelně univerzální bota pro všechny běžce, kteří to s tréninkem myslí vážně a mají chuť se neustále zlepšovat.
Tvar a geometrie tohoto modelu vychází ze špičkové závodní boty CTM ULTRA CARBON. Identické jsou i použité materiály, takže reálné vlastnosti obou modelů si jsou velice blízké. Jediné, co zde chybí je karbonový plát. Dynamika a rychlost odrazu tím pádem nedosahují tak vysoké úrovně. Tato absence je ale vyvážena výrazným cenovým rozdílem. Pokud tedy nehledáte “best of the best” obutí a spokojíte se s lehkým nadstandardem při vynikajícím poměru ceny a výkonu, pak je CTM ULTRA 2 tou pravou botou do vašeho botníku.

Technické parametry CRAFT CTM ULTRA 2:

Typ:tréninkové, tempové, závodní
Došlap:neutrální
Povrch:silnice / zpevněné cesty
Tlumení:vysoké
Hmotnost:250 gramů
Drop:11 mm

Parametry

Pohlaví Dámské
Značka CRAFT
Podrážka pryž
Svršek strukturovaná síťovina
Došlap neutrální došlap
Tlumení střední tlumení