Prodejny

SALICE brýle 025RW

Unisex

SALICE 025 jsou lehké a pohodlné na nošení. Univerzální pro silniční cyklistiku a horskou cyklistiku, stejně jako pro běh, triatlon a plážový volejbal. Rám profiluje pouze horní část čočky, s extrémně obepínajícím a pohodlným fittem. Tak se 025 prezentuje atraktivním designem, který je vždy aktuální - trendy - a schopný kombinovat linie a tvary s potřebou nabídnout ochranu a zorné pole.

Číst více
Kód025RW
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (1 ks)
Barevná varianta
2 390 Kč

Popis

  • Lisováno z Grilamidu (zvyšuje odolnost v případě nárazu nebo pádu) s koncovkami a špičkou z protiskluzového materiálu Megol.
  • Zvláště vhodné pro ty, kteří potřebují ochranu před bočním odraženým světlem a větrem, díky vykrojení čočky. Technologie je stejně jako materiály na špici: ventilační otvory - přední a boční - na čočce zajišťují průchod ventilace na obličeji a snižují možnost zamlžování.
  • Model 025 je vybaven vysoce kontrastní HC polykarbonátovou zrcadlovou čočkou, UV ochranou 400 nm, která zaručuje větší pocit hloubky pro rychlejší reakce.
  • Čočka je odolná proti poškrábání a s úpravou IDRO, která umožňuje stékání vody, prachu a nečistot.
  • Sluneční brýle jsou dodávány s druhou náhradní čočkou. 025 lze samozřejmě také osadit novou zrcadlovou fotochromatickou čočkou RWX by NXT®, která kombinuje prvky špičkové technologie a estetické přitažlivosti.
  • Nová čočka je vyvinuta pomocí pokročilé fotochromatické technologie, aby poskytovala správnou úroveň ochrany, okamžitě se přizpůsobí jakékoli intenzitě světla
  • 100% chrání před slunečními paprsky a přechází z kategorie 1, neaktivovaná a s jemným leskem, do kategorie 3, když aktivuje tmavě modrý zrcadlový vzhled.

 

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka SALICE