Prodejny

ZONE3 Activate Plus Trisuit - MOMENTUM

Dámské

Dámský tri suit Zone3 Activate + Momentum bez rukávů vyrobené z prvotřídních, high-tech italských materiálů přináší moderní vzhled, špičkovou prodyšnost a zachování tvaru.

Číst více
KódTS20WMOM
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice - Bike and Run (1 ks)
Barevná varianta
3 490 Kč
-40%
2 094 Kč

Popis

Tri-Lite Pad
Triatlonová podložka vyrobená na míru, která je specifická pro ženy a závody. Podložka minimalizuje absorpci vody a poskytuje extra ochranu během fáze cyklu, aniž by bránila vašemu plavání nebo běhu. Vložka je držena ve své poloze pomocí jemných linií, které dále snižují podráždění.

Dvojitá vrstva hrudníku
Aby bylo zajištěno dodatečné krytí, oblek je dodáván s dvojitou vrstvou na hrudi. Vnitřní vrstva umožňuje otevřít hlavní přední zip pro extra ventilaci, aniž byste zcela odkryli hrudník. Vnitřní vrstva má také zip na přední straně, což usnadňuje rychlé oblékání a svlékání.

Elastická technologie
Elastická technologie a vázání používané kolem paží a linií krku k vytvoření přiléhavého a stabilizovaného střihu, aniž by způsobovaly nepohodlí.

Přední zip
Přední zip, který jde dolů po celém svršku obleku pro rychlou ventilaci, když to nejvíce potřebujete. Aby se zabránilo odírání, zip je dodáván s vnitřní podšívkou s „přehnutým“ krytem, ​​aby se minimalizovalo nepohodlí na kůži.

Úložná kapsa
Pro maximální pohodlí je zadní část kombinézy vybavena snadno dostupnou úložnou kapsou, která je skvělá pro přenášení všech vašich výživových produktů a závodních nezbytností. Integrovaný elastický pásek dodává kapse další zabezpečení.

Stylové ploché prošívání
Ploché šití, použité v celém obleku, vytváří stylový, aerodynamický pocit, který poskytuje maximální pevnost a minimální nepohodlí na pokožce.

Parametry

Pohlaví Dámské
Značka ZONE3