Prodejny

INOV-8 Parkclaw 275 GTX (S) W

Dámské

Běžecké krosové boty Inov-8 Parkclaw 275 GTX (S) s Gore-Tex membránou díky mezipodešvi Powerfolw+ nabízí dostatek komfortu s dobrými dynamickými vlastnostmi. Prodyšný bezešvý nepromokavý svršek, jemný vzorek podešve s výškou špuntů 4 mm poskytuje příjemný běh v příměstských parcích, na lesních pěšinách, ale i na silnici a to i v těch největších plískanicích a dešti.

Číst více
Kód1010331
Dostupnost
Není dostupné
Barevná varianta
4 290 Kč
-50%
2 145 Kč

Popis

  • Směs mezipodešve je POWERFLOW+ nabídne o 10 % vyšší tlumení v patě a o cca 25 % lepší dynamiku v odrazové části.
  • Celkem jemný vzorek podešve nabídne výbornou adhezi při běhu na tvrdém městském povrchu, tři různě tvrdé směsi podešve pak oceníte při náběhu na parkové a lesní pěšiny.
  • Výška špuntů je 4mm, mezi podešví a mezipodešví je vložena polymerová výztuha DFB, která kopíruje pohyb plantární fascie.
  • Prodyšný a bezešvý svršek je napnut na širokém kopytě, špička je lehce vyztužena termoplastickou tužinkou, externí patní výztuha EHC pak lépe fixuje patu v botě. Fixační pásek šněrování je veden po celé délce jazyka, kde je ukončen do poutka s reflexním logem a zabraňuje tak rotaci jazyka kolem nártu při běhu.
  • Ideální bota pro každodenní běhy v městských parcích a příměstských lesích  a to i v těch největších plískanicích a dešti.

Technické parametry Inov-8 Parkclaw 275:

Typ:tréninkové
Došlap:neutrální
Povrch:trail / zpevněné cesty
Tlumení:střední
Hmotnost:275 gramů
Drop:8 mm
Voděodolnost: Ano - GTX


 Vhodné také jako turistické boty.

Parametry

Pohlaví Dámské
voděodolnéAno
Značka INOV 8
Podrážka pryž
Svršek Gore-Tex
Došlap neutrální došlap
Tlumení vysoké tlumení